Нацбанк виводить з обігу монети різних номіналів
Нацбанк виводить з обігу монети, випущені до 2003 року, – різних номіналів. Мета – оптимізація номінального ряду. Втім, розбагатіти на таких копійках не вийде – через те, що їх було випущено великими тиражами і зі звичайних матеріалів, дорогими та колекційними ці монети не стануть.
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити