Енергетика

В Одесі гуманітарні генератори, передані для лікарень, встановили в ресторанах

Генератори, які Німеччина та Італія передали для критично важливих об’єктів інфраструктури Одеси, не доїхали до місця свого призначення. За даними журналістів, їх виявили у ресторанах у центрі міста та у приміщеннях комунальних підприємств.

Генератори від Італії та Німеччини назначались для лікарень Одеси, аби містяни могли отримувати необхідну допомогу незалежно від відключень світла. Проте, як зазначають журналісти, співробітники Департаменту стратегічних розслідувань виявили їх в ресторанах, якими володіють особи, близькі до міського голови, а також вдома у деяких чиновників. 

«Отже, генератори були знайдені у ресторанах Ольги (близької мера), і у Бедреги, Цуркана та один поряд з Ark SPA. А ще 20 генераторів стоять у одеських КП. Ось просто стоять. Нам же не потрібні генератори до лікарень та інтернатів», — пишуть ЗМІ.

Служба технічної допомоги Німеччини (Bundesanstalt Technisches Hilfswerk) надала два великих промислових генератори потужністю 1250 кВт, а також сім одиниць по 450 кВт. Окрім цього, Одещині також передали певну кількість менш потужних генераторів — на 150 кВт.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одессе гуманитарные генераторы, переданные для больниц, установили в ресторанах

Генераторы, которые Германия и Италия передали для критически важных объектов инфраструктуры Одессы, не доехали до места своего назначения. По данным журналистов, их обнаружили в ресторанах в центре города и в помещениях коммунальных предприятий.

Генераторы от Италии и Германии назначались для больниц Одессы, чтобы горожане могли получать необходимую помощь независимо от отключений света. Однако, как отмечает в посте журналистка, сотрудники Департамента стратегических расследований обнаружили их в ресторанах, которыми владеют лица, близкие к городскому голове, а также дома у некоторых чиновников.

«Итак, генераторы были найдены в ресторанах Ольги (близкой мэра), и у Бедреги, Цуркана и один рядом с Ark SPA. А еще 20 генераторов стоят у одесских КП. Вот просто стоят. Нам же не нужны генераторы в больницы и интернаты», — пишут СМИ.

Служба технической помощи Германии (Bundesanstalt Technisches Hilfswerk) предоставила два больших промышленных генератора мощностью 1250 кВт, а также семь единиц по 450 кВт. Кроме этого, Одесской области также передали определенное количество менее мощных генераторов — на 150 кВт.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031