Відпочинок в Одесі, достопримичательности Одессы, куда сходить в Одессе, Отдых в Одессе
Консультація

Відпочинок в Одесі: яку суму треба мати з собою цьогоріч

Незважаючи на ситуацію в країні, перлина біля Чорного моря готова приймати туристів.

Вартість оренди житла на літо
В Одесі можна знайти житло для будь-якого гаманця та запиту. Особливо на літо асортимент збільшується біля моря, адже портове місто дуже заворожує своїми краєвидами. Найбільшу популярність мають знаменитий Фонтан, Французький бульвар та звичайно ж туристичне серце Одеси — Аркадія. Але найвигідніші пропозиції сьогодні на проспекті Шевченка. Він вигідний своєю близькістю до моря та наявністю великої кількості громадського транспорту.

Скільки коштує житло
спальні райони — 700-800 гривень за добу;
двокімнатна квартира у центрі Одеси — близько 1 000 гривень за добу;
двокімнатна квартира в Аркадії — 1 500 гривень за добу.
«Загалом вартість впала. Все ж ціна відіграє велику роль. І, звісно, ​​локація. Люди стали оминати стратегічні об’єкти, але все одно прагнуть ближче до моря», — додає рієлторка.

Скільки коштує номер у готелі
хостел — 300-500 гривень за добу;
апартаменти — 400-1500 гривень за добу;
тризірковий готель біля моря — 900-1200 гривень за добу;
пʼятизірковий готель — 1800-4100 гривень за добу.
Варто зазначити, що, окрім локації, люди стали дедалі частіше звертати увагу на безпекові фактори. Сьогодні важливими є наявність укриттів або підземного паркінгу. Як зазначає пані Вероніка, бувають випадки, що люди відмовляються винаймати житло, якщо поруч немає сховища.

Куди піти
Дерибасівська, Потьомкінські сходи, оперний театр та багато іншого. Вперше приїхавши в Одесу турист знайде своє ідеальне місце. Але все ж гіди радять обрати оглядову екскурсію, щоб дізнатися багато цікавого про культуру та історію південної пальміри. А вже після оглядової поїздки туристи можуть спуститися у парки — Грецький та Стамбульський або просто пройтися Приморським бульваром.

«Коли туристи приїжджають вперше, вони, буває, беруть ось ці електромобілі для ознайомлення, щоб просто зрозуміти, куди вони потрапили. Якщо їм це заходить, то вони вже хочуть індивідуально когось найняти і вже детальніше заглибитись», — додає Ігор Мозговий.

Загалом, приїхавши до Одеси, дізнатися про неї більше можна просто гуляючи нею. Наразі вже відкритий після реставрації бульвар Жванецького. Крім того, знаменитий Міський сад завжди радий зустріти усіх відвідувачів гучними концертами та танцями щовихідних. А біля знакових місць розташовані мініверсії памʼяток з QR-кодом, де розміщена уся детальна інформація. 

Варто наголосити, що екскурсії в Одесі різноманітні, як і її колорит. Любителі високої культури зможуть відвідати залаштунки оперного театру, а ті, кому до вподоби «бандитська романтика», зберуться на прогулянку кримінальними двориками Молдаванки.

 Вартість одеських екскурсій

 • оглядові екскурсії на електробусах — 300-600 гривень;
 • таємниці кримінальної Одеси — 400 гривень за 1,5 години;
 • екскурсія в катакомби — 500 гривень за 2 години;
 • екскурсія «Єврейська Одеса», — 450 гривень;
 • екскурсія одеськими двориками — 500 гривень;
 • вистави в оперному театрі — від 80 до 800 гривень; 
 • вистави у театрі музичної комедії — від 100 до 450 гривень. 

Які пляжі офіційно відкриті у 2024 році

Аркадія
Найвідоміша набережна Одеси. Це не тільки місце для купання та засмаги, а й справжній рай для тих, хто прагне розваг, яскравого нічного життя та незабутніх вражень. Назва походить від грецького гірського регіону, який, за легендою, місцеві жителі вважали оазою спокою та щастя.

Тут відкривається краєвид на Чорне море, а прибережна зона оточена мальовничими парками та зеленими насадженнями. На території знаходяться всі необхідні речі: роздягальні, душі, туалети, кафе, ресторани та магазини сувенірів. Для любителів активного відпочинку тут встановили атракціони та гірки.

Комплекс славиться нічними клубами та дискотеками. До речі, вхід узбережжя безкоштовний. За додаткову плату гості отримають шезлонг та парасольку. Смачно поїсти можна у закладі «Чайка», а скуштувати грузинську кухню радимо у хінкальній «Тархуні».


Hawaii
Обов’язково відвідайте цей аквапарк в Аркадії. З травня по вересень тут працює безліч водних атракціонів, SPA та джакузі. Локація чудово підійде для відпочинку з дітьми. Тут підготували кілька басейнів для малюків, а ще продають солодку вату та морозиво.

Апартаменти-студіо з видом на море на 5 днів для двох осіб обійдеться в ₴6995. Двомісний номер економ-класу — ₴6500. За обід у недорогому ресторані доведеться заплатити від ₴150.

Найближче рекомендоване укриття знаходиться у торговому центрі «Аркадія City».

Калетон
Сучасний пляж славиться чистотою та стильним інтер’єром. Не перший рік поспіль курорт здобуває міжнародну нагороду «Блакитний прапор». Що цікаво тут фахівці навіть чистять воду від водоростей. Тут можна орендувати лежак і при цьому безкоштовно отримати рушник та подушку.

А ще це чудове місце для тих, хто приїхав із малюками. Для дітей підготували майданчик та спеціальне меню у ресторані. До речі, територія поділена на дві частини. Тому гучні компанії та подружні пари зовсім не перетинаються.

Щодо розваг. Для туристів облаштували величезне місто з гірками та штучним водоспадом.

Одеса завжди вміла адаптуватися під події, але не переставала жити своїм яскравим життям. Під час війни одесити продовжують знайомити зі своїм містом усіх охочих, але з урахуванням усіх безпекових вимог, що вкотре свідчить про стійкість та незламність мешканців перлини біля моря.


Отдых в Одессе: какую сумму нужно иметь с собой в этом году

Несмотря на ситуацию в стране, жемчужина у Черного моря готова принимать туристов.

Стоимость аренды жилья на лето
В Одессе можно найти жилье для кошелька и запроса. Особенно на лето ассортимент увеличивается у моря, ведь портовый город очень завораживает своими видами. Наибольшую популярность пользуются знаменитый Фонтан, Французский бульвар и конечно же туристическое сердце Одессы — Аркадия. Но наиболее выгодны предложения сегодня на проспекте Шевченко. Он выгоден своей близостью к морю и наличием большого количества общественного транспорта.

Сколько стоит жилье
спальные районы — 700-800 гривен в сутки;
двухкомнатная квартира в центре Одессы – около 1 000 гривен в сутки;
двухкомнатная квартира в Аркадии — 1 500 гривен в сутки.
«В целом стоимость упала. Все же цена играет большую роль. И, конечно, локация. Люди стали обходить стратегические объекты, но все равно стремятся поближе к морю», — добавляет риелторка.

Сколько стоит номер в отеле
хостел — 300-500 гривен в сутки;
апартаменты — 400-1500 гривен в сутки;
трехзвездочный отель у моря — 900-1200 гривен в сутки;
пятизвездочный отель — 1800-4100 гривен в сутки.
Стоит отметить, что, кроме локации, люди стали все чаще обращать внимание на факторы безопасности. Сегодня важно наличие укрытий или подземного паркинга. Как отмечает Вероника, бывают случаи, что люди отказываются снимать жилье, если рядом нет хранилища.

Куда пойти
Дерибасовская, Потемкинская лестница, оперный театр и многое другое. Впервые приехавший в Одессу турист найдет свое идеальное место. Но все же гиды советуют выбрать обзорную экскурсию, чтобы узнать много интересного о культуре и истории южной пальмиры. А уже после обзорной поездки туристы могут спуститься в парки – Греческий и Стамбульский или просто пройтись по Приморскому бульвару.

«Когда туристы приезжают впервые, они, бывает, берут вот эти электромобили для ознакомления, чтобы просто понять, куда они попали. Если им это заходит, то они уже хотят индивидуально кого-то нанять и подробнее углубиться», — добавляет Игорь Мозговой.

В общем, приехав в Одессу, узнать о ней больше можно просто гуляя по ней. Уже открыт после реставрации бульвар Жванецкого. Кроме того, знаменитый Городской сад всегда рад встретить всех посетителей громкими концертами и танцами по выходным. А у знаковых мест расположены миниверсии достопримечательностей с QR-кодом, где размещена вся подробная информация.

Следует отметить, что экскурсии в Одессе разнообразны, как и ее колорит. Любители высокой культуры смогут посетить застройку оперного театра, а те, кому нравится «бандитская романтика», соберутся на прогулку по криминальным дворикам Молдаванки.

Стоимость одесских экскурсий

 • обзорные экскурсии на электробусах – 300-600 гривен;
 • тайны криминальной Одессы — 400 гривен за 1,5 часа;
 • экскурсия в катакомбы — 500 гривен за 2 часа;
 • экскурсия «Еврейская Одесса», — 450 гривен;
 • экскурсия по одесским дворикам — 500 гривен;
 • спектакли в оперном театре — от 80 до 800 гривен;
 • спектакли в театре музыкальной комедии — от 100 до 450 гривен.

Какие пляжи официально открыты в 2024 году

Аркадия
Самая известная набережная Одессы. Это не только место для купания и загара, но и настоящий рай для тех, кто стремится к развлечениям, яркой ночной жизни и незабываемым впечатлениям. Название произошло от греческого горного региона, который, по легенде, местные жители считали оазой покоя и счастья.

Здесь открывается вид на Черное море, а прибрежная зона окружена живописными парками и зелеными насаждениями. На территории находятся все необходимые вещи: раздевалки, души, туалеты, кафе, рестораны и магазины сувениров. Для любителей активного отдыха здесь установили аттракционы и горки.

Комплекс славится ночными клубами и дискотеками. Кстати, вход побережья бесплатный. За дополнительную плату гости получат шезлонг и зонтик. Вкусно поесть можно в заведении «Чайка», а отведать грузинскую кухню советуем в хинкальной «Тархуне».

Hawaii
Обязательно посетите этот аквапарк в Аркадии. С мая по сентябрь здесь работает множество водных аттракционов, SPA и джакузи. Локация отлично подойдет для отдыха с детьми. Здесь подготовили несколько бассейнов для малышей, а еще продают сладкую вату и мороженое.

Апартаменты-студио с видом на море на 5 дней для двух человек обойдется в ₴6995. Двухместный номер эконом-класса – ₴6500. За обед в недорогом ресторане придется заплатить от ₴150.

Ближайшее рекомендуемое укрытие находится в торговом центре «Аркадия City».

Калетон
Современный пляж славится чистотой и элегантным интерьером. Не первый год подряд курорт приобретает международную награду «Голубой флаг». Что интересно здесь специалисты даже чистят воду от водорослей. Здесь можно арендовать лежак и при этом бесплатно получить полотенце и подушку.

А еще это отличное место для тех, кто приехал с малышами. Для детей подготовили площадку и специальное меню в ресторане. Кстати, территория поделена на две части. Поэтому громкие компании и супружеские пары совсем не пересекаются.

Относительно развлечений. Для туристов обустроили огромный город с горками и искусственным водопадом.

Одесса всегда умела адаптироваться под события, но не переставала жить своей яркой жизнью. Во время войны одесситы продолжают знакомить со своим городом всех желающих, но с учетом всех требований безопасности, что в очередной раз свидетельствует об устойчивости и несокрушимости жителей жемчужины у моря.

Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031