В Одесі підписано меморандум про посилення медсупроводу ветеранів
Одеська ОДА, обласний Департамент охорони здоров’я та «ХЕЛСІ УКРАЇНА» підписали Меморандум про співпрацю.
Його метою є розвиток сучасних цифрових рішень у сфері охорони здоров’я та посилення медичного супроводу ветеранів і військовослужбовців Одещини.
Одешину на зустрічі представляв голова ОВА Олег Кіпер та керівниця облздорову Оксана Рокунець-Сорочан. Від партнерів делегацію очолювала Ніна Боярська разом із Ксенією Нагірняк, яка підписала документ з боку ТОВ «ХЕЛСІ УКРАЇНА»
У межах партнерства визначили ключові напрями спільної роботи:
розвиток та вдосконалення цифрових медичних сервісів;
реалізація проєкту «Медичний супровід ветерана»;
впровадження сучасних рішень для покращення взаємодії між закладами охорони здоров’я та пацієнтами;
розвиток аналітичних інструментів для ефективного управління медичною системою регіону.
Завдяки цифровим рішенням пацієнти та ветерани зможуть швидше отримувати необхідну медичну допомогу, а лікарі — мати доступ до важливої інформації задля якісного супроводу, лікування та реабілітації.
Окрему увагу в межах співпраці приділили підтримці наших захисників і захисниць.
“Важливо, щоб кожен ветеран мав зручний та зрозумілий маршрут отримання медичної допомоги — від першого звернення до подальшого супроводу й відновлення. Це ще один важливий крок до створення сучасної, доступної та ефективної системи охорони здоров’я на Одещині”, – пише Олег Кіпер у соцмережі.


