Пошук по сайту

20.05.2026 Богацька Олена

В Одесі підписано меморандум про посилення медсупроводу ветеранів

В Одесі підписано меморандум про посилення медсупроводу ветеранів

Одеська ОДА, обласний Департамент охорони здоров’я та «ХЕЛСІ УКРАЇНА» підписали Меморандум про співпрацю.

Його метою є розвиток сучасних цифрових рішень у сфері охорони здоров’я та посилення медичного супроводу ветеранів і військовослужбовців Одещини.

Реклама

Одешину на зустрічі представляв голова ОВА Олег Кіпер та керівниця облздорову Оксана Рокунець-Сорочан. Від партнерів делегацію очолювала Ніна Боярська разом із Ксенією Нагірняк, яка підписала документ з боку ТОВ «ХЕЛСІ УКРАЇНА»

У межах партнерства визначили ключові напрями спільної роботи:

▪️ розвиток та вдосконалення цифрових медичних сервісів;

▪️ реалізація проєкту «Медичний супровід ветерана»;

▪️ впровадження сучасних рішень для покращення взаємодії між закладами охорони здоров’я та пацієнтами;

▪️ розвиток аналітичних інструментів для ефективного управління медичною системою регіону.

Завдяки цифровим рішенням пацієнти та ветерани зможуть швидше отримувати необхідну медичну допомогу, а лікарі — мати доступ до важливої інформації задля якісного супроводу, лікування та реабілітації.

Окрему увагу в межах співпраці приділили підтримці наших захисників і захисниць.

“Важливо, щоб кожен ветеран мав зручний та зрозумілий маршрут отримання медичної допомоги — від першого звернення до подальшого супроводу й відновлення. Це ще один важливий крок до створення сучасної, доступної та ефективної системи охорони здоров’я на Одещині”, – пише Олег Кіпер у соцмережі.