Пошук по сайту

30.01.2023 Олег Сухан

На Одещині ситуація з мобільним зв’язком найскладніша у країні

На Одещині ситуація з мобільним зв’язком найскладніша у країні

В Одеській області працюють лише 57,8% базових станцій. Через це мешканці регіону можуть відчувати труднощі зі зв’язком.

Про це повідомив керівник Держспецзв’язку Юрій Щиголь.

Реклама

Всього по Україні працює 76% станцій. Проблеми також у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.

Юрій Щиголь відзначив, що сталість мобільного зв’язку залежить від доступності енергоживлення, безпекової ситуації та стану обладнання.

“Оператори не лише відновлюють зв’язок, а й продовжують модернізувати мережу, інвестують у розвиток, будують нові базові станції та збільшують їхню пропускну здатність, посилюють енергонезалежність – резервним живленням уже забезпечені десятки тисяч об’єктів”, – відзначив керівник Держспецзв’язку.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!