Поліція Одещини повідомляє про затримання «куратора» регіону та п’ятьох “смотрящих”

Placeholder Поліція Одещини повідомляє про затримання «куратора» регіону та  п’ятьох “смотрящих”

Нацполіція провела масштабну спецоперацію для затримання кримінальників на Одещині.

Про це повідомили у прес-службі ГУ НП України в Одеській області.

Так званому «куратору» регіону – «злодію у законі» на прізвисько «Лавасогли-Батумський», що має тісні зв’язки з криміналітетом Росії, і його п’ятьом ставленикам повідомили про підозру, двох затримали. Крім того, вирішується питання щодо примусового видворення з країни представників криміналітету з оточення «злодія у законі».

Встановлено, що за участю підсанкційного «вора в законі» на прізвисько «Лавасогли-Батумський» відбулося злочинне зібрання, де визначилися з кандидатурами осіб та призначили їх «смотрящими» у СІЗО та за містом Чорноморськ. Окрім того, обрали осіб серед арештованих та з волі, які будуть відповідати за збір та розподіл коштів «злочинного общака», а також за «кураторство» злочинних груп, які планують «працювати» на території області.

Відомо, що 41-річний уродженець Грузії «вор в законі» «Лавасогли-Батумський» входить до найближчого оточення «вора в законі» на прізвисько «Шакро Молодий», який підтримує війну рф проти України та дав своє «добро» на участь російських ув’язнених у бойових діях. Маючи дружні відносини з «Лавасогли-Батумським», «Шакро Молодий» хотів використати його зв’язки на користь держави-агресора.

За результатами спецоперації затримали двох «смотрящих» за містом Чорноморськ та окремим корпусом у СІЗО (останнього планували у разі виконання всіх поставлених завдань призначити «вором в законі»).

Загалом на підставі зібраних в ході слідства доказів шістьом представникам криміналітету повідомили підозру. Серед них – «вор в законі» на прізвисько «Лавасогли-Батумський», четверо так званих «смотрящих» – за держустановою «Одеській слідчий ізолятор» та за окремими її корпусами, за містом Чорноморськ, а також колишній «куратор» за цим містом.

Всім затриманим інкримінують дві статті КК – Встановлення чи розповсюдження злочинного впливу та Організація у проведенні чи участь у злочинних зборах (сходках).

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів затриманим особам, оголошення «вора в законі» у міжнародний розшук та примусове видворення осіб з його оточення.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

To top