16 июня, 16 червня, 25 січня 2023 року, 25 января 2023 года, В Одесі люди півтора роки живуть у будинку без даху, В Одессе люди полтора года живут в доме без крова, Декілька родин в Одесі півтора роки живуть у будинку без даху, Несколько семей в Одессе полтора года живут в доме без крова, Новини Одеса, новости Одесса
Одеса

Декілька родин в Одесі півтора роки живуть у будинку без даху (відео)

Мешканець аварійного житла Дмитро розповідає, що після російської атаки 25 січня 2023 року, в будинку демонтували другий поверх, через що перший поверх залишився без даху.
Тепер, щоразу, коли йде дощ, їхні оселі заливає водою.

Деяку частину стелі мешканці закрили самостійно, однак з іншими ділянками так зробити не можна. Люди у будинку бояться вмикати світло, адже може виникнути коротке замикання.

У таких умовах продовжують жити люди у трьох квартирах.

Чоловік, що розповів про ситуацію, має інвалідність другої групи і проживає з мамою з третьою групою інвалідності. В інших квартирах — літня жінка, яку вже забрали діти, і ще чоловік з інвалідністю.

Дмитро зазначив, що, окрім знесення другого поверху, ремонт не обіцяли. На початку їм також пропонували переїхати до гуртожитку. На запити у ЖЕК «розводять руками» і лише нещодавно пообіцяли привезти якісь дерев’яні загородження.


Несколько семей в Одессе полтора года живут в доме без крова (видео)

Житель аварийного жилья Дмитрий рассказывает, что после российской атаки 25 января 2023 года, в доме демонтировали второй этаж, из-за чего первый этаж остался без крова.
Теперь, когда идет дождь, их дома заливает водой.

Некоторую часть потолка жильцы закрыли самостоятельно, однако с другими участками так поступить нельзя. Люди в доме боятся включать свет, ведь может возникнуть короткое замыкание.

В таких условиях продолжают жить люди в трех квартирах.

Человек, рассказавший о ситуации, имеет инвалидность второй группы и проживает с мамой с третьей группой инвалидности. В других квартирах – пожилая женщина, которую уже забрали дети, и еще мужчина с инвалидностью.

Дмитрий отметил, что кроме сноса второго этажа ремонт не обещали. В начале им также предлагали переехать в общежитие. По запросам у ЖЭК «разводят руками» и только недавно пообещали привезти какие-то деревянные заграждения.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031