29 мая, новости Одесса, Одессу отметили за системную работу в сфере инклюзии, Одесу відзначили за системну роботу в сфері інклюзії, проєкт «ГОВЕРЛА», Світлана Бедрега
Одеса

Одесу відзначили за системну роботу в сфері інклюзії, надання соцпослуг та протидії насильству

29 травня 2024 року під головуванням заступниці Одеського міського голови Світлани Бедреги відбулось засідання міської Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Команда Одеської міської ради отримала «Подяку» за активну участь у громадській діяльності та значний внесок у розвиток інклюзивного суспільства, а також нагороду за комплексний розвиток системи надання різного типу соціальних та реабілітаційних послуг населенню.

Ці відзнаки вручені нашому місту за результатами проєкту «ГОВЕРЛА», що проводився за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

А також Одеса отримала чергову відзнаку «Одеса — партнер Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»


Одессу отметили за системную работу в сфере инклюзии, предоставления соцуслуг и противодействия насилию

29 мая 2024 года под председательством заместителя Одесского городского головы Светланы Бедреги состоялось заседание городского Координационного совета по вопросам семейной политики, гендерного равенства, демографического развития, предотвращения домашнего насилия и противодействия торговле людьми.

Команда Одесского городского совета получила «Благодарность» за активное участие в общественной деятельности и значительный вклад в развитие инклюзивного общества, а также награду за комплексное развитие системы предоставления разного типа социальных и реабилитационных услуг населению.

Эти знаки отличия вручены нашему городу по результатам проекта «ГОВЕРЛА», проводившегося при поддержке Агентства США по международному развитию (USAID).

А также Одесса получила очередное отличие «Одесса – партнер Фонда ООН в области народонаселения в Украине (UNFPA) в проекте «Города и общины, свободные от домашнего насилия»

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031