В Одесі пройшла благодійна гра у футбол: зібрали 100 тисяч на потреби армії

На тренувальній базі за ініціативи ФК “Чорноморець” відбулася благодійна гра між командами Одеської міської ради та Одеської обласної ради. Учасники заходу зібрали на потреби армії 100 000 гривень.

Про це повідомили у мерії Одеси.

Також керівництво стадіону “Чорноморець” — компанія ALLRISE CAPITAL INC передала захисникам 25 розвантажувальних жилетів.

Сама гра вийшла видовищною і результативною. Кирило Ковальчук підсилив міськраду, а Олексій Антонов — облраду.

Перший тайм пройшов за істотної переваги збірної міськради. В перерві з командою «облради” провів серйозну розмову наставник і за сумісництвом голова обласної ради Григорій Діденко. І це спрацювало. Антонов і компанія почали більше бити по воротах і, головне, влучати. Але наздогнати Кирила Ковальчука і партнерів все ж таки не вдалося — 18:13, міськрада забила трохи більше.

В підсумку, в цьому матчі, як і в багатьох подібних заходах, що відбуваються в нашій країні, перемогла саме Україна. Захисники отримали важливу підтримку. А ми будемо чекати на головну перемогу і всіляко її наближувати.