В Одессе предлагают переплавить на памятные коины деколонизированные памятники, В Одесі пропонують переплавити на пам`ятні коїни деколонізовані пам`ятники, Катерину і Суворова — на сувеніри, пам'ятник Катерині, пам'ятник суворову, пам'ятники Катерині II та Олександру Суворову на пам'ятні коїни для воїнів та волонтерів, памятник Екатерине II и Александру Суворову на памятные коины для воинов и волонтеров, Сергій Гуцалюк
Одеса

В Одесі пропонують переплавити на пам`ятні коїни деколонізовані пам`ятники

В Одесі планують розпиляти пам’ятники Катерині II та Олександру Суворову на пам’ятні коїни для воїнів та волонтерів.

Про це розповів голова південного міжрегіонального відділу Інституту нацпам’яті Сергій Гуцалюк.

За його словами, ідея створення виникла після звернень Veterans HUB ODESA військовослужбовців, які захищають країну на фронті.

Зазначається, що пам’ятні коїни мають стати символом майбутньої перемоги над окупантом і пам’яті про боротьбу. Такі сувеніри отримають кожен одесит-воїн та одесит-волонтер.

Спільно з керівником Veterans HUB ODESA Олександром Голопотелюком було вирішено оголосити конкурс на найкращий макет і дизайн такого коїна.

«Наразі ми перебуваємо на етапі збору пропозицій щодо макета пам’ятного коїна. Звертаємося до геральдистів, одеських дизайнерів, художників і просто небайдужих, кому це цікаво — беріть участь. Наступним етапом будемо шукати кошти або партнерів для виготовлення цих коїнів. Упевнений, що міська влада теж має бути в цьому зацікавлена», — сказав Сергій Гуцалюк.

Нагадаємо, що в яхт-клубі Миколаєва, де з п’єдесталу демонтували погруддя Григорія Потьомкіна, встановили вазон з рослиною.

Також повідомлялося, що влада Миколаєва планує демонтувати пам’ятник комунарам та встановити його в музеї.


В Одессе предлагают переплавить на памятные коины деколонизированные памятники

В Одессе планируют распилить памятник Екатерине II и Александру Суворову на памятные коины для воинов и волонтеров.

Об этом рассказал глава южного межрегионального отдела Института нацпамяти Сергей Гуцалюк.

По его словам, идея создания возникла после обращений Veterans HUB ODESA военнослужащих, защищающих страну на фронте.

Отмечено, что памятные коины должны стать символом будущей победы над оккупантом и памяти о борьбе. Такие сувениры получат каждый одессит-воин и одессит-волонтер.

Совместно с руководителем Veterans HUB ODESA Александром Голопотелеком было решено объявить конкурс на лучший макет и дизайн такого коина.

«Сейчас мы находимся на этапе сбора предложений по макету памятного коина. Обращаемся к геральдистам, одесским дизайнерам, художникам и просто неравнодушным, кому это интересно – участвуйте. Следующим этапом будем искать средства или партнеров по изготовлению этих коинов. Уверен, что городские власти тоже должны быть в этом заинтересованы», — сказал Сергей Гуцалюк.

Напомним, что в яхт-клубе Николаева, где с пьедестала демонтировали бюст Григория Потемкина, установили вазон с растением.

Также сообщалось, что власти Николаева планируют демонтировать памятник коммунарам и установить его в музее.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031