Пошук по сайту

24.06.2023 Олег Сухан

В Одесі відкрилось представництво Болгарського телеграфного агентства

В Одесі відкрилось представництво Болгарського телеграфного агентства

Перше в Україні представництво Болгарського телеграфного агентства відкрилося в Одесі.

Про це повідомляє Одеса. Офіційно.

Реклама

Привітали медійників від імені мера Одеси заступник міського голови Сергій Тетюхін та директор департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Іван Ліптуга.

Одеса та Одещина – це місце, де проживає найбільша кількість болгар на території України.
А сьогодні, під час повномасштабного вторгнення, Болгарія надала прихисток більше ніж мільйону українців.

Зовсім нещодавно на Болгарському національному телебаченні з’явилися новини українською, які веде одеська журналістка.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!