В Одесі відкрили фотовиставку «Болгарська хвиля»
20 серпня 2025 року в Всеукраїнському центрі болгарської культури відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Болгарська хвиля». Цей проєкт, організований Одеським відділенням Національної спілки фотохудожників України, об’єднав творчість чотирьох членів НСФХУ з болгарським корінням: Ірини Богомоленко, Олександра Візірова, Ігоря Гержика та Лідії Літвінової.
В урочистостях взяли участь директор Центру болгарської культури Дмитро Терзі, Генеральний консул Республіки Болгарія в Одесі Светослав Іванов, голова правління НСФХУ Олександр Воропаєв та президент фотоклубу “Фотон-2” Сергій Франц.
Олександр Воропаєв підкреслив: “Одещина — це край багатокультурний і багатонаціональний, де протягом століть мирно співіснують різні народи. Виставка є прикладом того, як мистецтво фотографії зберігає спадщину і формує бачення майбутнього”.
Подія символічна, адже проходить у серпні — місяці Всесвітнього дня фотографії. Це нагадування про універсальну силу фотографії у збереженні пам’яті.
Виставка триватиме до 12 вересня 2025 року у Всеукраїнському центрі болгарської культури (м. Одеса, пров. Івана Луценка, 9). Вхід вільний.
Світлини з відкриття експозиції – Світлана Корольова.













