В Одесской полиции создали спеццентр который будет искать пропавших без вести военных, В Одеській поліції створили спеццентр який шукатиме зниклих безвісти військових, новости Одесса, Одеса новини, Одеська поліція, Світлана Ткаченко, Светлана Ткаченко
Одеса

В Одеській поліції створили спеццентр, який шукатиме зниклих безвісти військових

У Національній поліції Одещини створили координаційний центр з розшуку людей, зниклих безвісти за особливих обставин. Основним напрямком буде розшук військовослужбовців, з якими втрачено зв’язок, які могли загинути або потрапити в полон.
Про це 19 червня повідомили в пресслужбі ГУ Нацполіції в Одеській області.

До єдиного спеціалізованого центру з розшуку людей, зниклих безвісти за особливих обставин, увійшли представники слідчих, оперативних та інших підрозділів поліції Одещини.

За словами керівниці спеціалізованої групи та начальниці відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Світлани Ткаченко, координаційний центр зосереджений на комунікації з родинами, які втратили зв’язок зі своїми близькими, що перебували в зоні проведення бойових дій, зборі детальної інформації про розшукуваних, відборі біологічних зразків та інших слідчих заходів.

«Окрім комунікації із родичами зниклих безвісти, ми також співпрацюємо з колегами з інших областей України, у тому числі тими, які працюють на прифронтових територіях», — пояснила Світлана Ткаченко.


В Одесской полиции создали спеццентр, который будет искать пропавших без вести военных

В Национальной полиции Одесщины создали координационный центр по розыску людей, пропавших без вести при особых обстоятельствах. Основным направлением будет розыск военнослужащих, с которыми потеряна связь, которые могли погибнуть или попасть в плен.
Об этом 19 июня сообщили в пресс-службе ГУ Нацполиции в Одесской области.

В единственный специализированный центр по розыску людей, пропавших без вести при особых обстоятельствах, вошли представители следователей, оперативных и других подразделений полиции Одесской области.

По словам руководителя специализированной группы и начальницы отдела расследования преступлений, совершенных против жизни и здоровья личности Светланы Ткаченко, координационный центр сосредоточен на коммуникации с семьями, потерявшими связь со своими близкими, находившимися в зоне проведения боевых действий, сборе детальной информации о разыскиваемых, отборе биологических образцов и других следственных мер.

«Помимо коммуникации с родственниками пропавших без вести, мы также сотрудничаем с коллегами из других областей Украины, в том числе работающими на прифронтовых территориях«, — пояснила Светлана Ткаченко.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031