Пошук по сайту

08.10.2023 Олег Сухан

Заступник одеського мера приєднався до лав ЗСУ

Заступник одеського мера приєднався до лав ЗСУ

Заступник Одеського міського голови Олег Бриндак вступив до лав Збройних сил України, але поки з посади не йде. Віцемер вже знаходиться у військовій частині.

Про це він повідомив представникам ЗМІ.

Реклама

“Я дійсно зараз знаходжуся у військовій частині та у лавах Збройних сил. Заяви про звільнення з посади віцемера, я не писав, бо в цьому немає потреби”, – зазначив він.

Чи був чиновник мобілізований, чи записався до армійських лав добровільно, наразі невідомо.

Але достеменно відомо, що заступник одеського міського голови є колишнім офіцером СБУ.

Олег Бриндак обіймає в Одеській міській раді одразу дві посади: він виконує обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та водночас керує справами виконавчого комітету Одеської міської ради.

📗 t.me/dilova_odesa
📘 facebook.com/BusinessOdessa
📙 dilova.com.ua