В Одесі стартував “місячник чистоти”: тисячі комунальників вийшли на суботник
1 листопада в Одесі розпочався “місячник чистоти”, ініційований начальником Одеської міської військової адміністрації Сергієм Лисаком. Перший великий суботник об’єднав понад 6,5 тисяч...
Читати далі