З 10 липня для частини водіїв вводять зміни, изменения для водителей фур, новини, Сергей Деркач
Авто

З 10 липня ця наклейка має бути на авто: для частини водіїв вводять зміни

Для українських водіїв запроваджують серйозні зміни. Це стосується водіїв вантажівок, які виїжджають за кордон, чия робота пов’язана з правилами транспортного безвізу.

Нещодавно для всіх перевізників, що виїхали за кордон, з’явилося попередження про необхідність повернутися в Україну до 10 липня. Це необхідно було зробити для отримання спеціальної наклейки.

Але днями Сергій Деркач, заступник Міністра інфраструктури України, оголосив про зміни.

Він зазначив, що тепер повернення в Україну спеціально за наклейкою не є обов’язковим. Адже водії можуть самостійно роздрукувати цю наклейку та повісити на авто.
Він наголосив, що така наклейка має бути з 10 липня на кожному такому авто. Звичайно, це також до документів на вантаж, який потрібно забрати.
На зустрічі з перевізниками він попросив їх проінструктувати всіх своїх водіїв, щоб вони роздрукували цю наклейку та повісили на вантажівку. Це можна зробити як в Україні, так і за кордоном.
За словами Сергія Деркача, цього достатньо.

Так виглядає зображення, яке тепер має мати кожен автомобіль, що їде за кордон за вантажем.


С 10 июля эта наклейка должна быть на авто: для водителей вводят изменения

Для украинских водителей вводят серьезные изменения. Это касается водителей грузовиков, выезжающих за границу, работа которых связана с правилами транспортного безвиза.

Недавно для всех выехавших за границу перевозчиков появилось предупреждение о необходимости вернуться в Украину до 10 июля. Это необходимо было сделать для получения специальной наклейки.

Но на днях Сергей Деркач, заместитель Министра инфраструктуры Украины, объявил об изменениях.

Он отметил, что теперь возвращение в Украину специально по наклейке не обязательно. Ведь водители могут самостоятельно распечатать эту наклейку и повесить на авто.
Он подчеркнул, что такая наклейка должна быть с 10 июля на каждом таком авто. Конечно, это также документы на груз, который нужно забрать.
На встрече с перевозчиками он попросил их проинструктировать всех своих водителей, чтобы они распечатали эту наклейку и повесили на грузовик. Это можно сделать как в Украине, так и за границей.
По словам Сергея Деркача, этого достаточно.

Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031