Пошук по сайту

08.04.2025 Микола Верещагін

Аварія на обладнанні ДТЕК залишила частину Одеси без світла

Аварія на обладнанні ДТЕК залишила частину Одеси без світла

В Одесі сталася аварія на обладнанні ДТЕК, що призвело до відключення електроенергії у Приморському та Київському районах міста, а також частково в Одеському районі.

Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.

Реклама

Фахівці компанії вже працюють над усуненням поломки. За попередніми оцінками, електропостачання буде відновлено приблизно о 16:00.

Мешканців закликають зберігати спокій та слідкувати за оновленнями інформації на офіційних каналах ДТЕК Одеські електромережі.