Аварія на обладнанні ДТЕК залишила частину Одеси без світла
В Одесі сталася аварія на обладнанні ДТЕК, що призвело до відключення електроенергії у Приморському та Київському районах міста, а також частково в Одеському районі.
Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.
Реклама
Фахівці компанії вже працюють над усуненням поломки. За попередніми оцінками, електропостачання буде відновлено приблизно о 16:00.
Мешканців закликають зберігати спокій та слідкувати за оновленнями інформації на офіційних каналах ДТЕК Одеські електромережі.