23 июня, 23 червня, Андрій Карпенко, Могут ли мобилизовать мужчину жена которого беременна третьим ребенком, свежие новости, Чи можуть мобілізувати чоловіка дружина якого вагітна третьою дитиною
Консультація

Чи можуть мобілізувати чоловіка, дружина якого вагітна третьою дитиною

Підстави для отримання відстрочки від мобілізації громадянами України з трьома і більше дітьми до 18 років регламентовані новим законом про мобілізацію, повідомляє адвокат Андрій Карпенко.

Він зазначив, що відстрочку можуть отримати батьки, відповідальні за трьох та більше дітей, при умові, що у них немає заборгованості зі сплати аліментів. Також адвокат обговорив питання про можливість отримання відстрочки чоловіками, чиї дружини вагітні третьою дитиною, уточнивши, що такі особи також мають право на відстрочку від призову.

18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію, яким визначено підстави для отримання відстрочки від мобілізації. Так, призвати на військову службу під час мобілізації не можуть жінок та чоловіків, на утриманні яких перебуває троє та більше неповнолітніх дітей. Винятком є громадяни, які мають заборгованість зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за три місяці.

Адвокат наголосив, що вагітність жінки не дорівнює наявності дитини.

«Тільки після народження дитини чоловік буде мати право на відстрочку від мобілізації», — с казав Андрій Карпенко.


Могут ли мобилизовать мужчину, жена которого беременна третьим ребенком

Основания для получения отсрочки от мобилизации гражданами Украины с тремя и более детьми в возрасте до 18 лет регламентированы новым законом о мобилизации, сообщает адвокат Андрей Карпенко.

Он отметил, что отсрочку могут получить родители, ответственные за троих и более детей, при условии, что у них нет задолженности по уплате алиментов. Также адвокат обсудил вопрос о возможности получения отсрочки мужчинами, чьи жены беременны третьим ребенком, уточнив, что такие лица также имеют право на отсрочку от призыва.

18 мая вступил в силу новый закон о мобилизации, которым определены основания для получения отсрочки от мобилизации. Так призвать на военную службу во время мобилизации не могут женщин и мужчин, на содержании которых находятся трое и более несовершеннолетних детей. Исключением являются граждане, имеющие задолженность по уплате алиментов, совокупный размер которой превышает сумму платежей за три месяца.

Адвокат подчеркнул, что беременность женщины не равна наличию ребенка.

«Только после рождения ребенка мужчина будет иметь право на отсрочку от мобилизации», — сказал Андрей Карпенко.

Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031