Пошук по сайту

01.09.2025 Микола Верещагін

Енергетики повернули світло критичній інфраструктурі Одеського району, – Кіпер

Енергетики повернули світло критичній інфраструктурі Одеського району, – Кіпер

Фахівці ДТЕК Одеські електромережі активно працюють над відновленням електропостачання в Одеському районі після недавньої ворожої атаки. Завдяки зусиллям енергетиків, вдалося відновити подачу напруги на об’єкти критичної інфраструктури, що є важливим кроком у забезпеченні стабільності регіону.

Про це повідомив голова ОВА Олег Кіпер у свєму телеграм каналі.

Реклама

Протягом останньої доби енергетики також змогли повернути світло в оселі 4 423 родин. “Наразі 15 бригад енергетиків уже другу добу поспіль працюють безперервно, щоб якнайшвидше відновити зруйноване ворогом та забезпечити електропостачання кожного будинку”, – наголосив Олег Кіпер.