бронь для медиков, Медики имели право на протест — директор Хельсинкского союза по правам человека Павличенко, Медики мали право на протест — директор Гельсінської спілки з прав людини Павліченко, Одеса новини, Одесса новости, Олександр Павліченко, ТЦК, швидка допомога
Одеса

Медики мали право на протест — директор Гельсінської спілки з прав людини Павліченко (відео)

«Медики мали право на протест» — директор Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко прокоментував вчорашній інцидент із ТЦК.

Він зазначив, що приїзд лікарів швидкої допомоги до будівлі ТЦК, в якій утримували одну з бригад, був акцією підтримки. Чи законно це було зі сторони співробітників органів охорони здоров’я, має вирішувати адміністрація швидкої допомоги.

Він також додав, що якби правоохоронці швидше зреагували на цей інцидент, то до бійки б не дійшло.

Довідка ДО

Чому медики «швидкої» не мають броні? Вони що, хіба не важливіші за поліцейських чи рятувальників? Лікарі швидкої приїжджають на «прильоти» так само, як і вони. І ризикують як вони. І гинуть, як вони. У тому числі й в Одесі: у березні на Дачі Ковалевського фельдшер швидко загинув від повторного прильоту балістики. А приїхав він туди рятувати людей, у тому числі й військових.

За словами одного з фельдшерів, інцидент у ТЦК є своєрідною реакцією військових на спроби медиків отримати броню від мобілізації.

Мешканцям Одеси треба бути готовим до того, що швидка до них не приїде. Просто не буде кому сісти за кермо реанімобіля. Одні звільняться, інших мобілізують.


Медики имели право на протест — директор Хельсинкского союза по правам человека Павличенко (видео)

«Медики имели право на протест» — директор Хельсинкского союза по правам человека Александр Павличенко прокомментировал вчерашний инцидент по ТЦК.

Он отметил, что приезд врачей скорой помощи в здание ТЦК, в котором содержали одну из бригад, был акцией поддержки. Законно ли это было со стороны сотрудников органов здравоохранения, должна решать администрация скорой помощи.

Он также добавил, что если бы правоохранители быстрее среагировали на этот инцидент, то до потасовки бы не дошло.

Справка ДО

Почему у медиков «скорой» нет брони? Они что, разве не важнее полицейских или спасателей? Врачи скорой приезжают на прилеты так же, как и они. И рискуют, как они. И гибнут, как они. В том числе в Одессе: в марте на Даче Ковалевского фельдшер скорой погиб от повторного прилета баллистики. А приехал он туда спасать людей, в том числе и военных.

По словам одного из фельдшеров, инцидент в ТЦК — своеобразная реакция военных на попытки медиков получить броню от мобилизации.

Жителям Одессы нужно быть готовым к тому, что скорая к ним не приедет. Просто некому будет сесть за руль реанимобиля. Одни уволятся, других мобилизуют.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031