Укрнет

Не треба ставити «клеймо», що всі працюють на перемогу, а Одеса веселиться, — Труханов

Мер Одеси Геннадій Труханов попросив не ставити на місто “клеймо”, що «всі працюють на перемогу, а Одеса веселиться». Про це він сказав в інтерв’ю Укрінформу.

– «Одесу часто лають за те, що місто веселиться. А чого Монатик до Ібіци (одеський нічний клуб. – Авт.) приїхав? Нудити? Якщо у його райдері було сказано, що на сцені мають бути прожектори, це не означає, що Одеса веселиться. Можна подумати, що взимку люди їдуть до Карпат кататися на лижах і сидять у ресторанах у жалобі. Також відпочивають з концертами, святами. Не треба ставити на нас тавро, що «Всі працюють на перемогу, а Одеса веселиться»Це неправильно«, – заявив він.

Труханов розповів, що у кожному розважальному закладі планується встановити плакати з портретами загиблих захисників.

  • Алею пам’яті встановимо, зокрема, в Аркадії, де є центр розваг. Родичі загиблих таку ідею підтримали, – зазначив він.

Мер Одеси також розповів, що зараз у місті готові до відвідування чотири пляжі, які поступово відкриватимуть ще. Укриття на узбережжі встановлюють волонтери, міжнародні організації та власники пляжів.

  • Наприклад, поряд з Калетоном є 200-метровий тунель, який раніше поєднував пляж з ліфтом. Щодо «Тунелю казок», я зустрівся з власником і попросив відкрити його як притулок, – сказав він.

Не надо ставить «клеймо», что все работают на победу, а Одесса веселится, — Труханов

Мэр Одессы Геннадий Труханов попросил не ставить на город «клеймо», что «все работают на победу, а Одесса веселится». Об этом он сказал в интервью Укринформу.

– Одессу часто ругают за то, что город веселится. А чего Монатик в Ибицу (одесский ночной клуб. – Авт.) приехал? Скучать? Если в его райдере было сказано, что на сцене должны быть прожекторы, это не значит, что Одесса веселится. Можно подумать, что зимой люди едут в Карпаты кататься на лыжах и сидят в ресторанах в трауре. Так же отдыхают с концертами, праздниками. Не надо ставить на нас клеймо, что «Все работают на победу, а Одесса веселится». Это неправильно, – заявил он.

Труханов рассказал, что в каждом развлекательном заведении планируется установить плакаты с портретами погибших защитников.

— Аллею памяти установим, в частности, в Аркадии, где центр развлечений. Родственники погибших такую ​​идею поддержали, – отметил он.

Мэр Одессы также рассказал, что сейчас в городе готовы к посещению четыре пляжа, постепенно будут открывать еще. Укрытия на побережье устанавливают волонтеры, международные организации и владельцы пляжей.

— Например, рядом с Калетоном есть 200-метровый тоннель, ранее соединявший пляж с лифтом. Относительно «Тоннеля сказок», я встретился с владельцем и попросил открыть его как убежище, – сказал он.

Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031