Райдужний ТЦК Радужный Одеса Одесса сканадл ОК Південь Юг
Війна

Приїхали «лякати»: ОК «Південь» дав офіційну відповідь щодо скандалу в Райдужному

Військове керівництво Одеського регіону надало пояснення щодо учорашнього інциденту за участі працівників ТЦК у житловому масиві «Райдужний» міста Одеси.

Як пояснили в прес-центрі ОК «Південь», військкоми просто хотіли «налякати» чоловіка на прохання його розлюченої дружини.

В своєму офіційному зверненні військові прокментували поширене вчора в мережі відео, на якому було зафіксовано спробу військових насильно помістити чоловіка до медичної автівки з військовими номерами, пишуть Ivasi. News.

Розбір обставин показав, що одеситка попросила свого знайомого, військовослужбовця однієї з бригад, що виконує бойове завдання на сході України, «налякати мобілізацією» свого чоловіка, з яким перебуває у шлюборозлучному процесі і не може дійти згоди в розділі майна.

Військовий під час виконання завдань з доправлення до медзакладів поранених бригади в Одесу, вмовив (!) співслужбовців взяти участь у «залякуванні громадянина мобілізацією» з використанням службового спеціального транспорту.

Наразі службове розслідування триває, встановлюються факти перевищення військовослужбовцями службових обов’язків, в ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення.

Спеціальний автомобіль повернувся до бригади, де застосовується за призначенням.

Довідка ДО

21 грудня, в одеських ЗМІ були опубліковані кадри, на яких видно, як люди у військовій формі на «швидкій» затримують чоловіка на території жилмасиву «Райдужний» із застосуванням фізичної сили.

Також свідки зафіксували на відео, що авторанспортом, на якому прибули ці люди, виявилось авто «швидкої допомоги».

Втім, як відомо, Женевська конвенція забороняє використання символіки «червоний хрест» для військових потреб. Окрім того, організація UUF, наклейка якої висить на задніх дверях вказаної машини, купує реанімобілі за пожертвування людей для шпиталів на лінії фронту. Тобто люди донатять на «швидкі», а у результаті в них запихають мирне населення, щоб відправити на фронт.

**

ПРИЕХАЛИ «ПУГАТЬ»: ОК «ЮГ» ДАЛ ОФИЦИАЛЬНЫЙ ОТВЕТ ПО СКАНДАЛУ В РАДУЖНОМ


Военное руководство Одесского региона предоставило объяснение по поводу вчерашнего инцидента с участием работников ТЦК в жилом массиве «Радужный» города Одессы.

Как пояснили в пресс-центре ОК «Юг», военнослужащие просто хотели «напугать» мужа по просьбе его разъяренной жены.

В своем официальном обращении военные прокомментировали распространенное вчера в сети видео, на котором была зафиксирована попытка военных насильственно поместить мужчину в медицинский автомобиль с военными номерами, пишут Ivasi. Новости.

Разбор обстоятельств показал, что одесситка попросила своего знакомого, военнослужащего одной из бригад, выполняющей боевое задание на востоке Украины, «напугать мобилизацией» своего мужа, с которым находится в бракоразводном процессе и не может прийти к согласию в разделе имущества.

Военный во время выполнения задач по доставке в медучреждения раненых бригады в Одессу, уговорил (!) сослужащих принять участие в «запугивании гражданина мобилизацией» с использованием служебного специального транспорта.

Пока служебное расследование продолжается, устанавливаются факты превышения военнослужащими служебных обязанностей, в ЕРДР внесены сведения об уголовном правонарушении.

Специальный автомобиль вернулся в бригаду, где применяется по назначению.

Справка ДО

21 декабря, в одесских СМИ были опубликованы кадры, на которых видно, как люди в военной форме на «скорой» задерживают мужчину на территории жилмассива «Радужный» с применением физической силы.

Также свидетели зафиксировали на видео, что авторанспортом, на котором прибыли эти люди, оказался автомобиль скорой помощи.

Однако, как известно, Женевская конвенция запрещает использование символики «красный крест» для военных нужд. Кроме того, организация UUF, наклейка которой висит на задней двери указанной машины, покупает реанимобили за пожертвования людей для госпиталей на линии фронта. То есть, люди донатят на «скорые», а в результате в них запихивают мирное население, чтобы отправить на фронт.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031