Події

США передали 4 патрульні катери українським прикордонникам(фото)

Сполучені Штати передали 4 патрульні катери для Держприкордонслужби України.

Про це повідомила посол США в Україні Бріджит Брінк. За її словами, вони були доставлені минулого тижня.

Вони потрібні для захисту української берегової лінії, портів і річок.

«Ці катери дозволять більшій кількості кораблів експортувати зерно та інші життєво важливі товари на світові ринки, підтримуючи українських фермерів та бізнес, а також економіку України», – написала пані посол у соцмережі.

Точний тип катерів, які були передані українським прикордонникам, не розголошують, однак у дописі посол США використала фото патрульного катера Metal Shark 45 Defiant.

Катери Metal Shark 45 Defiant мають суцільноалюмінієву конструкцію та довжину корпусу 13,8 метрів, ширину – 4,6 метрів. Вони здатні розвивати швидкість 35-40 вузлів.

Судна оптимізовані для місії в Україні та обладнані сучасними системами навігації, керування та камерами відеоспостереження.

У січні 2022 року повідомлялося, що Сполучені Штати передадуть для Морської охорони України сучасні швидкісні катери компанії Metal Shark.

Тоді йшлося про швидкісні катери проєкту Defiant та Fearless, які призначені для патрулювання та швидкого затримання порушників.

________________________________________________________________________________________________________________

США передали 4 патрульні катери українським прикордонникам

Соединенные Штаты передали 4 патрульных катера для Госпогранслужбы Украины.

Об этом сообщила посол США в Украине Бриджит Бринк. По ее словам, они были доставлены на прошлой неделе.

Они нужны для защиты украинской береговой линии, портов и рек.

«Эти катера позволят большему количеству кораблей экспортировать зерно и другие жизненно важные товары на мировые рынки, поддерживая украинских фермеров и бизнес, а также экономику Украины», — написала Бриджит в соцсети.

Точный тип катеров, которые были переданы украинским пограничникам, не разглашают, однако в заметке посол США использовала фото патрульного катера Metal Shark 45 Defiant.

Катера Metal Shark 45 Defiant имеют цельноалюминиевую конструкцию и длину корпуса 13,8 метров, ширину — 4,6 метров. Они способны развивать скорость 35-40 узлов.

Суда оптимизированы для миссии в Украине и оборудованы современными системами навигации, управления и камерами видеонаблюдения.

В январе 2022 года сообщалось, что Соединенные Штаты передадут для Морской охраны Украины современные скоростные катера компании Metal Shark.

Тогда речь шла о скоростных катерах проекта Defiant и Fearless, которые предназначены для патрулирования и быстрого задержания нарушителей.

Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031