Пошук по сайту

18.03.2025 Микола Верещагін

Вандали пошкодили панорамний ліфт на Приморському бульварі в Одесі

Вандали пошкодили панорамний ліфт на Приморському бульварі в Одесі

18 березня в Одесі невідомі пошкодили скляну стінку панорамного ліфта на Приморському бульварі, який з’єднує його з Грецьким парком.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Реклама

Інцидент стався всього через шість днів після того, як комунальне підприємство “Сервісний центр” запустило ліфт після зимової перерви.

Комунальники вже проводять роботи з заміни пошкодженого склопакета та відновлення роботи ліфта. Міська влада нагадує, що умисне псування комунального майна є кримінальним злочином.