Війна

Кількість постраждалих унаслідок російської ракетної атаки по Одесі зросла – Кіпер(фото,відео)

Кількість постраждалих осіб унаслідок ракетного удару країни-агресора РФ по Одесі 24 червня зросла до чотирьох. Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер у Telegram.

«За медичною допомогою також звернувся 48-річний чоловік, у нього поранення руки», – ідеться в повідомленні.

Військові попередньо встановили тип ракети, яка влучила в цивільну інфраструктуру міста. Як зазначило повітряне командування «Південь» у Facebook, імовірно, це була крилата ракета «Іскандер-К». Загалом російські окупанти випустили в бік Одеси дві такі ракети.

«Завдяки активній протидії протиповітряної оборони півдня України одна із ракет не досягла своєї цілі», – ідеться в повідомленні.

Проте один з «Іскандерів» усе ж влучив у цивільну інфраструктуру Одеси. Обласна прокуратура повідомила в Telegram про пошкодження складських приміщень торговельної мережі, а також житлових будинків і розташованих поруч автомобілів.

«За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України)», – зазначено в повідомленні.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила в Telegram, що рятувальники загасили пожежу, яка після атаки охопила складські приміщення площею 3 тис. м², і показали фото ліквідації займання.

«До гасіння залучалося понад 90 вогнеборців і близько 20 одиниць техніки ДСНС. Вогнеборці працювали під загрозою повторних обстрілів. Також залучався пожежний потяг «Укрзалізниці», – зазначили в ДСНС.

У Хаджибейському районі міста розгорнули оперативний штаб із ліквідації наслідків ранкової атаки, який працюватиме до 19.00, повідомив у Telegram міський голова Одеси Геннадій Труханов.

«Співробітники районних адміністрацій разом з іншими комунальними службами на місці приймають заяви на оформлення матеріальної допомоги, надають консультації щодо пакета документів, який необхідно зібрати для оформлення допомоги», – ідеться в повідомленні.

________________________________________________________________________________________________________________

Количество пострадавших в результате российской ракетной атаки по Одессе возросло — Кипер

Количество пострадавших в результате ракетного удара страны-агрессора РФ по Одессе 24 июня возросло до четырех. Об этом сообщил начальник Одесской ОГА Олег Кипер в Telegram.

«За медицинской помощью также обратился 48-летний мужчина, у него ранение руки», — говорится в сообщении.

Военные предварительно установили тип ракеты, которая попала в гражданскую инфраструктуру города. Как отметило воздушное командование «Юг» в Facebook, вероятно, это была крылатая ракета «Искандер-К». Всего российские оккупанты выпустили в сторону Одессы две такие ракеты.

«Благодаря активному противодействию противовоздушной обороны юга Украины одна из ракет не достигла своей цели», — говорится в сообщении.

Однако один из «Искандеров» все же попал в гражданскую инфраструктуру Одессы. Областная прокуратура сообщила в Telegram о повреждении складских помещений торговой сети, а также жилых домов и расположенных рядом автомобилей.

«Под процессуальным руководством прокуроров Одесской областной прокуратуры начато досудебное расследование в уголовном производстве по факту нарушения законов и обычаев войны (ч. 1 ст. 438 УК Украины)», — указано в сообщении.

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям сообщила в Telegram, что спасатели потушили пожар, который после атаки охватил складские помещения площадью 3 тыс. м², и показали фото ликвидации возгорания.

«К тушению привлекалось более 90 пожарных и около 20 единиц техники ГСЧС. Пожарные работали под угрозой повторных обстрелов. Также привлекался пожарный поезд «Укрзалізниці», — отметили в ГСЧС.

В Хаджибейском районе города развернули оперативный штаб по ликвидации последствий утренней атаки, который будет работать до 19.00, сообщил в Telegram городской голова Одессы Геннадий Труханов.

«Сотрудники районных администраций вместе с другими коммунальными службами на месте принимают заявления на оформление материальной помощи, предоставляют консультации по пакету документов, который необходимо собрать для оформления помощи», — говорится в сообщении.

Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031