Удар по портах та енергетиці: РФ атакували Одещину, почалися перебої зі світлом

Placeholder Удар по портах та енергетиці: РФ атакували Одещину, почалися перебої зі світлом

Внаслідок нічної атаки на південь Одеської області було пошкоджено об’єкти енергетичної, промислової та портової інфраструктури. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Постраждали території підприємств та частина обладнання. На місцях виникли пожежі, які оперативно ліквідували рятувальники. На щастя, обійшлося без загиблих та постраждалих.

“У зв’язку з атакою спостерігаються перебої з електропостачанням в окремих населених пунктах. Критична інфраструктура переведена на резервне живлення”, – додав Кіпер.

У ДСНС України також зазначили, що росіяни завдали удару по енергетичній, портовій та промисловій інфраструктурі.

“Рятувальники працювали на кількох локаціях одночасно, всі пожежі вже ліквідовано. Загиблих і постраждалих немає”, – йдеться в повідомленні.

У свою чергу, голова Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що в Одесі ніч минула спокійно і, що не менш важливо, без повітряної тривоги.

“Дякую нашим захисникам за спокій у рідному місті. Бажаю всім продуктивного дня і лише хороших новин”, – написав він у Telegram.

To top