Війна

Засновник мережі «Таврія В» прокоментував ранковий ракетний удар по їхньому складу

Вранці, 24 червня, ворог поцілив у цивільну інфраструктуру Одеси, там спалахнула пожежа. Під удар потрапило складське приміщення «Таврії В».

У компанії прокоментували атаку на їхні склади. Там запевнили, що жодних «воєнних цілей» не було і не могло бути.

«Я Борис Музальов, засновник мережі «Таврія В», на нашому складі ніколи не було ні зброї, ні ракет, ні снарядів, ні вперше, ні зараз. Три сотні співробітників складу цього свідки»,
– заявив підприємець.

Відповідні слова підтвердив й речник Української добровольчої армії «Південь» Сергій Братчук. Таким чином він спростував чути про те, що на складах в Одесі зберігалися боєприпаси.

«Росіяни розганяють про те, що це військовий об’єкт. Ворог завчасно планує удари, ракетні тим більше і зрозуміло, що він готувався до цього обстрілу», – пояснив він.

За словами Братчука, на складі зберігалися зокрема й харчові продукти. Однак не військова техніка, як це поширюють російські пропагандистські ЗМІ.

Довідка ДО

Зауважимо, російські загарбники атакували Одещину двома крилатими ракетами, ймовірно «Іскандер-К». У Повітряних силах повідомили, що завдяки активній протидії протиповітряної оборони, одну з ракет було знищено.


Основатель сети «Таврия В» прокомментировал утренний ракетный удар по их складу

Утром, 24 июня, враг попал в гражданскую инфраструктуру Одессы, там вспыхнул пожар. Под удар попало складское помещение «Таврии В».

В компании прокомментировали атаку на их склады. Там заверили, что никаких военных целей не было и не могло быть.

«Я Борис Музалев, основатель сети «Таврия В», на нашем складе никогда не было ни оружия, ни ракет, ни снарядов, ни впервые, ни сейчас. Три сотни сотрудников состава этого свидетеля»,
– заявил предприниматель.

Соответствующие слова подтвердил и спикер Украинской добровольческой армии «Юг» Сергей Братчук. Таким образом, он опроверг слышать о том, что на складах в Одессе хранились боеприпасы.

«Россияне разгоняют о том, что это военный объект. Враг раньше времени планирует удары, ракетные тем более и понятно, что он готовился к этому обстрелу», – пояснил он.

По словам Братчука, на складе хранились в том числе пищевые продукты. Однако не военная техника, как распространяют российские пропагандистские СМИ.

Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031