Архив за день: 08.04.2024

Одесса, Чемпионат Украины по Тайскому боксу, 8 апреля

33 медалі здобули одеські спортсмени на чемпіонаті з таїландського боксу (фото)

Минулими вихідними у Вінниці завершився чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай серед дорослих, юніорів та юнаків.

У змаганнях брали участь 320 спортсменів із 15 областей. Одесу на чемпіонаті представляли вихованці Комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл № 7 та № 16.

«Цей вид спорту розвиває не лише силу та спритність, а й формує важливі життєві цінності. Понад 30 років федерація таїландського боксу виховує патріотів України. Ми навчаємо не тільки фізичної культури, ми навчаємо бути справжніми громадянами. Поважати старших, свою родину, свою країну. Пишаюся кожним спортсменом і тренером!» зазначив мер Одеси, Почесний президент Української федерації Муей тай Геннадій Труханов.

Одесити вибороли 33 медалі — 16 золотих, 11 срібних та 6 бронзових.

Студнєв Богдан, крім чемпіонського звання, отримав ще й приз за найкращу техніку турніру.

За результатами чемпіонату буде сформована  збірна України, яка представлятиме нашу країну на чемпіонаті світу.


33 медали завоевали одесские спортсмены на чемпионате по таиландскому боксу (фото)

В минувшие выходные в Виннице завершился чемпионат Украины по таиландскому боксу Муэй Тай среди взрослых, юниоров и юношей.

В соревнованиях участвовало 320 спортсменов из 15 областей. Одессу на чемпионате представляли воспитанники Комплексных детско-юношеских спортивных школ №7 и №16.

«Этот вид спорта развивает не только силу и ловкость, но и формирует важные жизненные ценности. Более 30 лет федерация таиландского бокса воспитывает патриотов Украины. Мы учим не только физической культуре, мы учим быть настоящими гражданами. Уважать старших, свою семью, свою страну». Горжусь каждым спортсменом и тренером!» отметил мэр Одессы, Почётный президент Украинской федерации Муэй тай Геннадий Труханов.

Одесситы завоевали 33 медали — 16 золотых, 11 серебряных и 6 бронзовых.

Студнев Богдан помимо чемпионского звания получил еще и приз за лучшую технику турнира.

По результатам чемпионата будет сформирована сборная Украины, которая будет представлять нашу страну на чемпионате мира.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Окупанти вбили захисника України з Одеської області

Сьогодні 8 квітня Ізмаїл провів в останню путь солдата гранатометного взводу вогневої підтримки Максима Горбаченка.

Про це повідомив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Максим народився в Ізмаїлі первістком у родині військового. Випускник шостої школи, він продовжив набувати знань в Ізмаїльському державному університеті — вибрав іноземні мови (турецьку, англійську).

«Вкрай любив життя, захоплюючись усіма — новими мовами, гірськими лижами, боксом. До безумства читав — і до всього ставився відповідально. Працював на флоті, потім шукав долю за межами України. Повернувся на Батьківщину — і пішов захищати Україну: солдатом гранатометного взводу вогневого. підтримки та захищав рідну землю від російського агресора під Бахмутом», — зазначив Абрамченко.

Воїна поховали на Алеї Слави на Новому цвинтарі


Оккупанты убили защитника Украины из Одесской области

Сегодня 8 апреля Измаил провел в последний путь солдата гранатометного взвода огневой поддержки Максима Горбаченко.

Об этом сообщил мэр Измаила Андрей Абрамченко.

Максим родился в Измаиле первенцем в семье военного. Выпускник шестой школы, он продолжил приобретать знания в Измаильском государственном университете – выбрал иностранные языки (турецкий, английский).

«Крайне любил жизнь, восхищаясь всеми – новыми языками, горными лыжами, боксом. К безумию читал – и ко всему относился ответственно. Работал на флоте, потом искал судьбу за пределами Украины. Вернулся на Родину – и пошел защищать Украину: солдатом гранатометного взвода огневого. . поддержки и защищал родную землю от российского агрессора под Бахмутом», — отметил Абрамченко.

Воина похоронили на Аллее Славы на Новом кладбище

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

В Одесі планують збільшити кількість бомбосховищ (фото)

В Одесі організували виїзну робочу нараду, щоб розглянути питання збільшення кількості сховищ у Пересипському районі.

Там найбільша проблема з укриттями через відсутність підвалів у більшості будівель, особливо на Пересипі, через високий рівень ґрунтових вод. Про це повідомляє Одеська міська рада.

«В одній із шкіл Лузанівки колись давно планували збудувати басейн. Проект так і не був завершений, проте це місце може бути придатним для встановлення напівпідземного мобільного укриття. Або ж будівництва стаціонарного. Чекаємо на висновки фахівців», – прокоментував Геннадій Труханов результати наради.

Мер також додав, що вже було перевірено підвал житлового будинку на вулиці Блажка (раніше — Махачкалінська) з метою його можливого використання для укриття учнів двох найближчих шкіл.

«Тут уже збудовано одне бетонне укриття на 250 осіб, але загалом у цих школах понад 2000 учнів. Тож ще одне укриття точно стане в нагоді», — зазначив мер Одеси.

Довідка ДО

Зазначимо, що ситуація із укриттям має бути на першому місці в Одеській мерії, але там зробили роботу наполовину – облаштували більшість укриттів у підвалах дитячих садків, школах чи інших комунальних закладах. Згідно з останніми даними – в Одесі є 1002 укриття. Але більшість із них у вечірній чи нічний час не працює.


В Одессе планируют увеличить количество бомбоубежищ (фото)

В Одессе организовали выездное рабочее совещание, чтобы рассмотреть вопрос увеличения количества хранилищ в Пересыпском районе.

Там самая большая проблема с укрытиями из-за отсутствия подвалов в большинстве зданий, особенно на Пересыпи, из-за высокого уровня грунтовых вод. Об этом сообщает Одесский городской совет.

«В одной из школ Лузановки когда-то давно планировали построить бассейн. Проект так и не был завершен, однако это место может быть пригодным для установки полуподземного мобильного укрытия. Или строительства стационарного. Ждем выводов специалистов», – прокомментировал Геннадий Труханов результаты совещания.

Мэр также добавил, что уже был проверен подвал жилого дома по улице Блажка (ранее — Махачкалинская) с целью его возможного использования для укрытия учащихся двух ближайших школ.

«Здесь уже построено одно бетонное укрытие на 250 человек, но всего в этих школах более 2000 учеников. Поэтому еще одно укрытие точно пригодится», — отметил мэр Одессы.

Справка ДО

Отметим, что ситуация с укрытием должна быть на первом месте в Одесской мэрии, но там проделали работу наполовину – обустроили большинство укрытий в подвалах детских садов, школах или других коммунальных заведениях. Согласно последним данным – в Одессе есть 1002 укрытия. Но большинство из них в вечернее или ночное время не работает.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Розпочалися роботи з демонтажу будинку на просп. Шевченка

Цей будинок був ушкоджений внаслідок ворожої атаки вночі 25 січня. 

15 березня двоповерхівка Технічним звітом була визнана частково знищеною. А саме 9 квартир другого поверху. Інша частина будинку підлягає відновленню.

Власники зруйнованих квартир подають документи та вже отримують компенсації за знищене майно.

Довідка ДО

На позачерговому засіданні Виконкому Одеської міськради прийнято рішення «Про демонтаж об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України».

Як пояснив міський голова Геннадій Труханов наразі готові технічні звіти по ряду об’єктів, які пошкоджено внаслідок російської агресії. Зокрема, це багатоквартирні житлові будинки на проспекті Добровольського та проспекті Шевченка. Звіти вже затверджені обласною комісією ТЕБ і НС та потребують рішення Виконкома, щоб рухатися далі. Зокрема провести демонтаж тих частин, що не підлягають відновленню. Та навпаки — провести заходи для відновлення тих частин, що залишились цілими.

«Затвердження Технічних звітів також потрібно для отримання компенсації за державною програмою єВідновлення: або за пошкоджене, або за знищене майно. Люди залишилися без житла, майже без майна та чекають від нас швидких рішень»,-зазначив Геннадій Труханов.

________________________________________________________________________________________________________________

Начались работы по демонтажу дома на просп. Шевченко

Этот дом был поврежден в результате вражеской атаки ночью 25 января.

15 марта двухэтажка Техническим отчётом была признана частично уничтоженной. А именно 9 квартир второго этажа. Остальная часть дома подлежит восстановлению.

Владельцы разрушенных квартир подают документы и уже получают компенсации за уничтоженное имущество.

Справка ДО

На внеочередном заседании Исполкома Одесского горсовета принято решение «О демонтаже объектов, поврежденных в результате вооруженной агрессии Российской Федерации против Украины».

Как обьяснил городской глава Геннадий Труханов сейчас готовы технические отчеты по ряду объектов, которые повреждены в результате российской агрессии. В частности, это многоквартирные жилые дома на проспекте Добровольского и проспекте Шевченко. Отчеты уже утверждены областной комиссией ТЭБ и ЧС и требуют решения Исполкома, чтобы двигаться дальше. В частности провести демонтаж тех частей, которые не подлежат восстановлению. И наоборот — провести мероприятия для восстановления тех частей, которые остались целыми.

«Утверждение Технических отчетов также нужно для получения компенсации по государственной программе єВідновлення: или за поврежденное, или за уничтоженное имущество. Люди остались без жилья, почти без имущества и ждут от нас быстрых решений»,— отметил Геннадий Труханов.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

На Одещині є влучання в транспортний об’єкт, пошкоджено АЗС

У ніч на понеділок, 8 квітня, війська РФ спрямували декілька хвиль ударних БпЛА типу Shahed-131/136 по південних регіонах. Є влучання в Одеській області.

Про це повыдомляють  Сили оборони півдня.

Зазначено, що під прицілом ворога була критична інфраструктура. Бойова робота захисників неба тривала близько 3 годин.

Силам ППО вдалося знищити на півдні 7 баражувальних снарядів: 4 на Одещині, 2 – на Миколаївщині, 1 – на Кіровоградщині.

– На жаль, є влучання в Одеському районі. Пошкоджено логістично-транспортний об’єкт. Наслідки уточнюються. Падінням уламків збитого дрону там також пошкоджено АЗС. Люди не постраждали, – йдеться у повідомленні.


В Одесской области есть попадания в транспортный объект, повреждена АЗС

В ночь на понедельник, 8 апреля, войска РФ направили несколько волн ударных БпЛА типа Shahed-131/136 по южным регионам. Есть попадания в Одесской области.

Об этом сообщают Силы обороны юга.

Отмечено, что под прицелом неприятеля была критическая инфраструктура. Боевая работа защитников неба продолжалась около 3 часов.

Силам ПВО удалось уничтожить на юге 7 баражировочных снарядов: 4 в Одесской области, 2 – в Николаевской области, 1 – в Кировоградской области.

– К сожалению, есть попадания в Одесском районе. Поврежден логистически транспортный объект. Последствия уточняются. Падением обломков сбитого дрона там также повреждена АЗС. Люди не пострадали, – говорится в сообщении.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Петиція про створення зоополіції буде розглянута урядом

Петиція про створення зоополіції на сайті Кабміну набрала необхідну для розгляду кількість, 25 000 підписів. Це означає, що її розгляне уряд.

Петицію створила на початку березня юристка та віцепрезидентка «Асоціації зоозахисних організацій України» Марина Суркова. Вона закликає Кабмін доручити МВС створити відповідний підрозділ зоополіції у структурі Нацполіції і розробити нормативно-правову базу для його діяльності.

Суркова пропонує, щоб зоополіція не лише реагувала на випадки жорстокого поводження з тваринами, але й стежила за тим, чи дотримуються власники тварин правил їхнього утримання.

Активістка наводить приклади жорстокого поводження з тваринами: масові отруєння безпритульник собак, неналежне транспортування, побиття чи тримання на короткій прив’язі. За її словами, поліція здебільшого не володіє достатнім рівнем знань, щоби протидіяти цьому, чи просто бездіє.

«Слідча та судова практика свідчить, що багато з тих осіб, які знущалися над тваринами, в подальшому вчинили тяжкі злочини проти життя та здоров’я людей. Дослідження Єльського університету показали, що 80% досліджуваних засуджених за насильницькі злочини мають історію заподіяння шкоди або вбивства тварин», – наводить аргумент Суркова.

Раніше за жорстоке поводження з тваринами передбачали штраф 850 гривень, але з 2017 року відповідальність посилили – можна отримати позбавлення волі на строк від двох до восьми років у разі загибелі тварини чи завдання їй тілесних ушкоджень (зокрема в 2021 році розмежували склад адміністративного та кримінального правопорушення). Утім, відповідних вироків виносити не почали – є лише поодинокі випадки притягнення до відповідальності після тиску зоозахисників та громадськості, пише активістка.

________________________________________________________________________________________________________________

Петиция о создании зоополиции будет рассмотрена правительством

Петиция о создании зоополиции на сайте Кабмина набрала необходимое для рассмотрения количество, 25 000 подписей. Это означает, что ее рассмотрит правительство.

Петицию создала в начале марта юрист и вице-президент «Ассоциации зоозащитных организаций Украины» Марина Суркова. Она призывает Кабмин поручить МВД создать соответствующее подразделение зоополиции в структуре Нацполиции и разработать нормативно-правовую базу для его деятельности.

Суркова предлагает, чтобы зоополиция не только реагировала на случаи жестокого обращения с животными, но и следила за тем, соблюдают ли владельцы животных правила их содержания.

Активистка приводит примеры жестокого обращения с животными: массовые отравления бездомных собак, ненадлежащая транспортировка, избиение или содержание на короткой привязи. По ее словам, полиция в основном не обладает достаточным уровнем знаний, чтобы противодействовать этому, или просто бездействует.

«Следственная и судебная практика свидетельствует, что многие из тех лиц, которые издевались над животными, в дальнейшем совершили тяжкие преступления против жизни и здоровья людей. Исследования Йельского университета показали, что 80% исследуемых осужденных за насильственные преступления имеют историю причинения вреда или убийства животных», — приводит аргумент Суркова.

Ранее за жестокое обращение с животными предусматривали штраф 850 гривен, но с 2017 года ответственность усилили — можно получить лишение свободы на срок от двух до восьми лет в случае гибели животного или нанесения ему телесных повреждений (в частности в 2021 году разграничили состав административного и уголовного правонарушения). Впрочем, соответствующих приговоров выносить не начали — есть лишь единичные случаи привлечения к ответственности после давления зоозащитников и общественности, пишет активистка.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт