Сергій Тронь: після ухвалення біткоїн-ETF кількість власників криптовалют сягне 1 млрд осіб
Гроші

Чисельність власників криптовалют може сягнути 1 млрд осіб після затвердження біткоїн-ETF, — Сергій Тронь

Темпи щомісячного зростання чисельності власників криптовалют у світі 2024-го можуть зрости з 2,8% до 3,8-4,4%. Завдяки чому за підсумками року кількість інвесторів може подвоїтися і досягти 1 млрд осіб.

Про це з посиланням на підрахунки цифрової платформи Bitfinex пише криптоінвестор, власник компанії White Rock Management у своїй колонці для сайту Minfin.

За його словами, популярність криптовалют зростає в усьому світі, що підтвердили результати 2023 року: кількість власників монет щомісяця збільшувалася в середньому на 2,8%, а за весь рік – на 33%, з 432 млн до 575 млн осіб.

«Біткоїн існує понад 10 років, з кожним роком у нього інвестують дедалі більше, всупереч негативним оцінкам. Його алгоритм і алгоритм блокчейна побудований таким чином, щоб він не міг ніким контролюватися, і ця децентралізація викликає дедалі більше довіри в інвесторів. Стає тільки більше тих, хто використовує криптовалюти для боротьби з інфляцією (на тлі девальвації американського долара і багатьох інших валют), грошових переказів, накопичень і для вільних вкладень», — пише інвестор.

Коментуючи плани щодо розвитку власної компанії, Сергій Тронь зазначив, що White Rock Management продовжить і надалі розвивати свій бізнес на крипторинку, щоб упродовж кількох років увійти до трійки найбільших майнерів світу за обсягами виробництва та підтримки глобальної мережі хешрейту біткоїна. Також інвестор планує нарощувати бізнес за рахунок органічного зростання, злиттів/поглинань із великими компаніями та використовувати у роботі відновлювальні джерела енергії.

Майбутнє своєї компанії Сергій Тронь пов’язує з Україною: має намір після перемоги провести в Україні глобальну крипто-конференцію за прикладом Miami Bitcoin в США. Це, на думку інвестора, дасть змогу всьому світу дізнатися більше про технології та потенціал України, в тому числі, енергетичний.

«Я сам – українець, і 70% моєї команди теж, хоча живуть у різних куточках планети. Наша країна є дуже перспективною з точки зору енергетичного потенціалу після повної деокупації. Наші дата-центри можуть якісно збалансувати мережу. Тому хочемо вийти в Україні як великий споживач електроенергії і готові відтворювати енергетичну інфраструктуру під час післявоєнного відновлення. Готові розглядати класичні проєкти зі злиттів/поглинань з енергокомпаніями або будівництво незалежних джерел – можемо стати в Україні значущим гравцем у цьому сегменті», — підкреслив Сергій Тронь.

Великі надії інвестор покладає на біткоїн-ETF, який незабаром повинна схвалити Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC). На його думку, узгодження біткоїн-ETF з SEC та халвінг біткоїну, який планується у квітні 2024 року, зададуть позитивну динамку BTC і призведуть до зростання його курсу.

«Що мотивуватиме інвесторів до нарощування покупок і рухатиме ринок уперед. Той самий Bitfinex вирахував, що темпи щомісячного зростання чисельності власників криптовалют у світі 2024-го можуть піднятися з 2,8% до 3,8-4,4%. Завдяки чому за підсумками року армія інвесторів може подвоїтися і досягти 1 млрд осіб. Якщо відштовхуватися від того, що населення Землі досягло 8 млрд осіб, то наступного року кожен восьмий землянин може отримати криптодосвід. Завдяки цьому крипта ставатиме тільки популярнішою і поступово замінить класичні фіатні валюти», — підсумував Сергій Тронь.

**

ЧИСЛЕННОСТЬ СОБСТВЕННИКОВ КРИПТОВАЛЮТ МОЖЕТ ДОСТИТЬ 1 МЛРД ЛИЦ ПОСЛЕ УТВЕРЖДЕНИЯ БИТКОИН-ETF, — СЕРГИЙ ТРОНЬ


Темпы ежемесячного роста численности собственников криптовалют в мире в 2024 году могут вырасти с 2,8% до 3,8-4,4%. Благодаря чему по итогам года количество инвесторов может удвоиться и достигнуть 1 млрд человек.

Об этом со ссылкой на подсчеты цифровой платформы Bitfinex пишет криптоинвестор, владелец компании White Rock Management Сергей Тронь в своей колонке для сайта Minfin.

По его словам, популярность криптовалют растет во всем мире, что подтвердили результаты 2023 года: количество держателей монет ежемесячно увеличивалось в среднем на 2,8%, а за весь год – на 33%, с 432 млн до 575 млн человек.

«Биткоин существует более 10 лет, с каждым годом в него инвестируют все больше, вопреки негативным оценкам. Его алгоритм и алгоритм блокчейна построены таким образом, чтобы он не мог никем контролироваться, и эта децентрализация вызывает все большее доверие у инвесторов. Становится только больше тех, кто использует криптовалюты для борьбы с инфляцией (на фоне девальвации американского доллара и многих других валют), денежных переводов, накоплений и для свободных вложений», — пишет инвестор.

Комментируя планы по развитию собственной компании, Сергей Тронь отметил, что White Rock Management продолжит и дальше развивать свой бизнес на крипторинку, чтобы в течение нескольких лет войти в тройку крупнейших майнеров мира по объемам производства и поддержки глобальной сети биткоина. Также инвестор планирует наращивать бизнес за счет органического роста, слияний/поглощений с крупными компаниями и использовать в работе возобновляемые источники энергии.

Будущее своей компании Сергей Тронь связывает с Украиной: намерена после победы провести в Украине глобальную крипто-конференцию по примеру Miami Bitcoin в США. Это, по мнению инвестора, позволит всему миру узнать больше о технологиях и потенциале Украины, в том числе, энергетическом.

«Я сам – украинец, и 70% моей команды тоже, хотя живут в разных уголках планеты. Наша страна очень перспективна с точки зрения энергетического потенциала после полной деоккупации. Наши дата-центры могут качественно сбалансировать сеть. Поэтому хотим выйти в Украину как крупный потребитель электроэнергии и готовы воспроизводить энергетическую инфраструктуру во время послевоенного восстановления. Готовы рассматривать классические проекты по слияниям/поглощениям с энергокомпаниями или строительство независимых источников – можем стать в Украине значимым игроком в этом сегменте», — подчеркнул Сергей Тронь.

Большие надежды инвестор возлагает на биткоин-ETF, который вскоре должна одобрить Комиссия по ценным бумагам и биржам США (SEC). По его мнению, согласование биткоин-ETF с SEC и планируемый в апреле 2024 года халвинг биткоина зададут положительную динамику BTC и приведут к росту его курса.

«Что будет мотивировать инвесторов к наращиванию покупок и двигать рынок вперед. Тот же Bitfinex высчитал, что темпы ежемесячного роста численности владельцев криптовалют в мире в 2024-м могут подняться с 2,8% до 3,8-4,4%. Благодаря чему по итогам года армия инвесторов может удвоиться и достигнуть 1 млрд человек. Если отталкиваться от того, что население Земли достигло 8 млрд. человек, то в следующем году каждый восьмой землянин может получить криптодосвід. Благодаря этому крипта станет только популярнее и постепенно заменит классические фиатные валюты», — подытожил Сергей Тронь.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031