Строк дії електронного рецепта збільшився з 30 до 90 днів
Здоров'я

В МОЗ збільшили строк дії е-рецептів до 90 днів на ліки, що купуються власним коштом

Строк дії електронних рецептів на рецептурні ліки, які оплачуються пацієнтом, збільшився до 90 календарних днів із тридцяти, що працювало раніше

Погасити електронний рецепт можна в аптеці, яка працює з електронною системою охорони здоровʼя.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

«Відтепер строк дії електронних рецептів на рецептурні ліки, які пацієнт купує за власний кошт, становить 90 календарних днів (замість 30 днів, як було раніше). Це рішення дозволить пацієнту не лише рідше відвідувати лікаря, щоб поновити рецепт, але й зручніше погашати е-рецепт», — заявили у МОЗ.

Це рішення дозволить пацієнту не лише рідше відвідувати лікаря, щоб поновити рецепт, але й зручніше погашати е-рецепт, при цьому перелік рецептурних ліків та правила їх відпуску залишаються незмінними!

Важливо, що строк дії рецептів на наркотичні лікарські засоби залишається 10 днів, а на ліки які підлягають реімбурсації або відпускаються на пільгових умовах, чи екстемпоральні лікарські засоби — 30 календарних днів.

Також у МОЗ додали, що перелік ліків та правила відпуску залишаються незмінними.

Пацієнтів попереджають, що якими б звичними та безпечними не здавалися рецептурні ліки, неправильне застосування їх може спричинити виникнення серйозних побічних ефектів, викликати залежність чи нести ризик зловживання. 

Нагадаємо, що з 1 липня медичні препарати за програмою «Доступні ліки» видаються лише за електронним рецептом. Винятки існують тільки для мешканців прифронтових та тимчасово окупованих територій.

📗t.me/dilova_odesa
📘facebook.com/BusinessOdessa
📙dilova.com.ua

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930