Мішель Піявчик Мишель Пиявчик
Одещина

За вбивство дівчини жителю Березівки загрожує 15 років в’язниці (фото, відео)

Поліція повідомила подробиці загибелі 15-річної сироти з Сухого Лиману Мішель Піявчик.

Дівчину вбив ровесник. Її тіло знайшли на залізничній станції Раухівка Одеської області.

Про це повідомляють Ivasi.News.

На Одещині декілька днів розшукували Мішель. Вона, за твердження бабусі, зникла з дому в Сухому Лимані ще 21 січня.

Дівчина познайомилася з 16-річним Дмитром в інтернеті, і той запропонував їй переїхати до нього жити разом в Березівку на Одещині. Дівчина, недовго думаючи, погоджується на пропозицію.

Вона каже рідним, що починає доросле життя зі своїм хлопцем, бо не хоче сидіти на бабусиній шиї. Після приїзду хлопець бачить, що школярка має айфон нової моделі, дорогие електронний годинник, колонку та навушники.

Дмитро пропонує їй все це продати і жити на отримані кошти. Мішель погоджується, після чого пара йде з невідомої причини до старої будівлі на залізниці. Там хлопець вдарив дівчину каменем, вона загинула.

Зловмисник забирає всі речі. Далі він роздягає потерпілу (факт зґвалтування перевіряється) і пакує її речі у сміттєві пакети з метою замаскувати тіло під сміття.

Нападника вдалося завтримати завдяки телефону Мішель, сигнал якого востаннє з’являвся в Раухівці. В пристрої й знайшли листування з дівчиною.

Наразі вирішується питання про повідомлення юнакові про підозру та обрання запобіжного заходу. За скоєне йому загрожує до 15-ти років позбавлення волі.

_______________________________________________

ЗА УБИЙСТВО ДЕВОЧКИ ЖИТЕЛЮ БЕРЕЗОВКИ ГРОЗИТ 15 ЛЕТ ТЮРЬМЫ (ФОТО, ВИДЕО)

Полиция сообщила подробности гибели 15-летней сироты из Сухого Лимана Мишель Пиявчик.

Девушку убил ровесник. Ее тело обнаружили на железнодорожной станции Рауховка Одесской области.

Об этом сообщают Ivasi.News.

В Одесской области несколько дней разыскивали Мишель. Она, по утверждению бабушки, скрылась из дома в Сухом Лимане еще 21 января.

Девушка познакомилась с 16-летним Дмитрием в интернете и предложил ей переехать к нему жить вместе в Березовку Одесской области. Девушка, недолго думая, соглашается с предложением.

Она говорит родным, что начинает взрослую жизнь со своим парнем, потому что не хочет сидеть на бабушкиной шее. После приезда парень видит, что у школьницы есть айфон новой модели, дорогие электронные часы, колонка и наушники.

Дмитрий предлагает ему все это продать и жить на полученные средства. Мишель соглашается, после чего пара идет по неизвестной причине в старое здание на железной дороге. Там парень бьет девушку камнем, она погибает.

Злоумышленник уносит все вещи. Далее он раздевает потерпевшую (факт изнасилования проверяется) и упаковывает ее вещи в мусорные пакеты с целью замаскировать тело под мусор.

Нападающего удалось задержать благодаря телефону Мишель, сигнал которого в последний раз появлялся в Рауховке. В устройстве и нашли переписку с девушкой.

Решается вопрос о сообщении юноше о подозрении и избрании меры пресечения. За совершенное ему грозит до 15 лет лишения свободы.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031