11 июня, 11 червня, Александр Кищенко, Врач одесской скорой рассказал детали конфликта между медиками и работниками ТЦК, Лікар швидкої розповів деталі конфлікту між медиками та працівниками ТЦК, новини Одеса, новости Одесса, Олександр Кіщенко, Скорая помощь ТЦК Одесса
Одеса

Лікар швидкої розповів деталі конфлікту між медиками та працівниками ТЦК (фото, відео)

Олександр Кіщенко розповів — його керівництво пообіцяло, що після оновлення даних у ТЦК, працівники швидкої отримають бронь. Натомість у військкоматі йому вручили бойову повістку. За його словами, деяких лікарів, яким керівництво обіцяло бронь — «хапали на вулицях, як ухилянтів».

«Після цього сказали (керівництво, — ред.), що «ми уже нічого не вирішуємо, кожен сам за себе. Хто отримав повістку, той отримав повістку», — розповів Кіщенко.

Він додав, що зараз працівники одеської швидкої не заброньовані.

У поліції повідомили, що поліцейські встановлюють обставини конфлікту між працівниками ТЦК та СП і медиками, деяких з учасників інциденту запросили до відділку поліції, з ними працюють правоохоронці. 


Врач одесской скорой рассказал детали конфликта между медиками и работниками ТЦК (фото, видео)

Александр Кищенко рассказал — его руководство пообещало, что после обновления данных в ТЦК работники скорой получат бронь. В военкомате ему вручили боевую повестку. По его словам, некоторых врачей, которым руководство обещало бронь — «хватали на улицах, как уклонистов».

«После этого сказали (руководство, — ред.), что «мы уже ничего не решаем, каждый сам за себя. Кто получил повестку, тот получил повестку», — рассказал Кищенко.

Он добавил, что сейчас работники одесской скорой не забронированы.

В полиции сообщили, что полицейские устанавливают обстоятельства конфликта между работниками ТЦК и СП и медиками, некоторых участников инцидента пригласили в отделение полиции, с ними работают правоохранители.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930