Одеса, Продовжуємо розвиток напрямку спортивної реабілітації воїнів в Одесі, реабілітація воїнів в Одесі, реабілітація ЗСУ, реабилитация воинов в Одессе, реабилитация ВСУ, спорт, Таиландский бокс, Тайский бокс для раненых бойцов ВСУ
Одеса

Продовжуємо розвиток напрямку спортивної реабілітації воїнів в Одесі (фото)

Хлопці, які втратили кінцівки та проходять реабілітацію в місті відвідали залу нашої федерації Таїландського боксу, де вихованці та тренери розповіли про цей вид спорту та продемонстрували бої.

Провів тренування світовий та європейський чемпіон, тренер з Муай-Тай Василь Сорокін, який сам втратив кінцівку на війні. Василь розповів свою особисту історію і на власному прикладі показав, що після тяжких поранень можна продовжувати займатися спортом та вести активний спосіб життя.


Продолжаем развивать направления спортивной реабилитации воинов в Одессе (фото)

Ребята, которые потеряли конечности и проходят реабилитацию в городе, посетили зал нашей федерации Таиландского бокса, где воспитанники и тренеры рассказали об этом виде спорта и продемонстрировали бои.

Провел тренировку мировой и европейский чемпион, тренер по Муай-Тай Василий Сорокин, сам потерявший концовку на войне. Василий рассказал свою личную историю и на своем примере показал, что после тяжелых ранений можно продолжать заниматься спортом и вести активный образ жизни.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930