В Одесі реалізують проєкт з підтримки роботодавців
Одеса

В Одесі реалізують проєкт з підтримки роботодавців

З метою задоволення потреб роботодавців у робочій силі, а також підвищення рівня зайнятості внутрішньо переміщених осіб, Одеський муніципальний центр сприяння працевлаштуванню переселенців здійснює заходи з підтримки місцевих товаровиробників у рамках проєкту «Взаємодопомога заради спільної мети».

Про це повідомляє Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради.

Якщо спочатку людей, які перемістилися з зони бойових дій, цікавив прихисток, то зараз ситуація змінилася. Значна частина переселенців пов’язує своє майбутнє з місцем фактичного проживання та потребує сприяння у максимальній інтеграції у місцевий ринок праці.

У рамках проєкту 15 незайнятих громадян з числа переселенців зустрілися з представниками ринкоутворюючого підприємства ТОВ «Одеський хлібозавод №4» та міської служби зайнятості.

Учасникам заходу був представлений широкий вибір робітничих професій, що використовуються на виробництві. Також претендентів поінформували про умови та графік роботи, соціальний пакет та рівень заробітної плати.

Крім того, фахівці служби зайнятості надали учасникам зустрічі роз’яснення щодо працевлаштування у разі відсутності всіх документів, презентували активні програми зайнятості та розповіли про можливість отримати ваучер на безоплатне навчання для підвищення конкурентоздатності на ринку праці.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

Консультация специалиста

Календар

Март 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031