Політика

Екс-Президента України не випустили за кордон (відео)

Прикордонники не випустили із країни військовозобов’язаного громадянина призовного віку Петра П.

Порушником виявився п‘ятий Президент Петро Порошенко.

Сам Порошенко повідомив, що прикордонники не випустили його у відрядження за кордон, до Польщі та США та назвав це «антиукраїнською диверсією».


 «Знову театр абсурду на кордоні. Маю підписане відрядження головою Верховної Ради, але прикордонники мене не пропустили. Я далекий від думки, що прикордонники діяли за власної ініціативи. Кожен може сам здогадатися, хто ж скасував документ, підписаний спікером парламенту».

За його словами, у Польщі та США у нього були заплановані десятки зустрічей. З поляками він мав говорити про зняття блокади наших перевізників на кордоні, а з американцями — про забезпечення фінансування воєнної допомоги.

**

Пограничники не выпустили из страны военнообязанного гражданина призывного возраста Петра П.

Нарушителем оказался пятый Президент Петр Порошенко.

Сам Порошенко сообщил, что пограничники не выпустили его в загранкомандировку, в Польшу и США и назвал это «антиукраинской диверсией».

По его словам, в Польше и США у него запланированы десятки встреч. С поляками он должен говорить о снятии блокады наших перевозчиков на границе, а с американцами — об обеспечении финансирования военной помощи.


«Снова театр абсурда на границе. У меня подписана командировка председателем Верховной Рады, но пограничники меня не пропустили. Я далек от мнения, что пограничники действовали по собственной инициативе. Каждый может сам догадаться, кто отменил документ, подписанный спикером парламента».

Консультация специалиста

Календар

Февраль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829