Олег Кіпер підтримує скасування скандальних тендерів
Гроші

Олег Кіпер підтримує вимоги одеситів щодо скасування тендерів на благоустрій міста

Голова Одеської військової адміністрації Олег Кіпер звернувся до мера Одеси Геннадія Труханова із вимогою ще раз переглянути доцільність проведення низки закупівель одеською міськрадою. ВІн стверджує, що тендер на ремонт Київського райсуду за понад 100 мільйонів гривень є несвоєчасним під час війни.

Вже третій тиждень поспіль одесити виходять на пікети під стіни міської ради. Вони вимагають у місцевої влади витрачати бюджетні кошти на потреби захисників, а не на другорядні ремонти чи закупівлю дерев.

Внаслідок масових акцій протесту волонтерів та небайдужих одеситів, Олег Кіпер вирішив запропонувати міськради скасувати тендери на ремонт суду та озеленення міста. 

У листі, який надіслав Кіпер меру, зазначається, що реконструкція суду не є необхідною під час війни.  Аналогічно недоречним є і виділення 6 000 000 гривень на насадження. 

Прошу ініціювати перегляд цих питань та особисто більш поглиблено вивчити матеріали закупівель та прийняти рішення щодо доцільності витрати бюджетних коштів на зазначені цілі, — пише Олег Кіпер.

Нагадаємо, міське управління капбудівництва провело тендер на реконструкцію будівлі Київського суду на вулиці Варненській, 3Б. Йдеться про будівництво триповерхової добудови до будинку, в якій мають розміститися приміщення для конвойованих. Вже визначився переможець — фірма «Ремонтно-будівельна дільниця «Одесголовпостач». Компанія готова виконати роботи за 106 млн грн. Відзначимо, що у будівлі суду проводили масштабний ремонт незадовго до початку повномасштабної війни. Попри протест двох фракцій, позачергова сесія міськради погодила виділення коштів. Водночас у мерії запевняють, що з міського бюджету на ремонт будівлі Київського райсуду виділять не 106 млн грн, а тільки 10 млн грн.

Також недоцільним голова ОВА вважає й проведення тендеру на закупівлю декоративних дерев. Так, на озеленення міста комунальна установа «Міськзелентрест» нещодавно виділила 6 мільйонів гривень.

Пріоритети видатків місцевих бюджетів мають відповідати викликам сьогодення, – написав Кіпер.

📗 t.me/dilova_odesa
📘 facebook.com/BusinessOdessa
📙 dilova.com.ua

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031