700 тисяч укриття школа підрядники тендер Одеська область
Будівництво

На Одещині підрядники присвоїли 700 000 грн на ремонті шкільного укриття (фото)

Головній розпорядниці коштів сільради повідомили про підозру у службовій недбалості.

Фігурантами стали два директори підрядних організацій та підприємець. Їх підозрюють у заволодінні бюджетними коштами та підробці документів під час ремонту протирадіаційного укриття школи у Білгород-Дністровському районі.

Колишній головній розпорядниці коштів місцевого бюджету у сфері освіти, молоді та спорту однієї з сільрад Білгород-Дністровського району інкримінують службову недбалість.

Як повідомили в обласній поліції, встановлено, що обіймаючи посаду начальника відділу освіти, в минулому році жінка уклала з приватними фірмами договори на виконання ремонтних робіт споруди цивільного захисту в місцевому закладі освіти. Замість безпосереднього контролю за ходом, вартістю та обсягом виконаних робіт, посадовиця підписувала акти приймання будівельних робіт, не переконавшись у повноті їх фактичного виконання. Внаслідок чого підрядникам безпідставно перерахували з бюджету майже 700 тисяч гривень.

Підозрювані завищили обсяги фактично виконаних робіт, їх вартість та ціну використаних будматеріалів.

“На підставі зібраних доказів експосадовиці  повідомили про підозру в службовій недбалості (стаття 367 КК України), за що їй може загрожувати до трьох років обмеження волі”, — прокоментував начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

**

ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ ПОДРЯДЧИКИ ПРИСВОИЛИ 700 000 ГРН НА РЕМОНТЕ ШКОЛЬНОГО УКРЫТИЯ (ФОТО)

Главной распорядительнице средств сельсовета сообщили о подозрении в служебной халатности.

Фигурантами стали два директора подрядных организаций и предприниматель. Их подозревают в завладении бюджетными средствами и подделке документов при ремонте противорадиационного укрытия школы в Белгород-Днестровском районе.

Бывшей главной распорядительнице средств местного бюджета в сфере образования, молодежи и спорта одного из сельсоветов Белгород-Днестровского района инкриминируют служебную халатность.

Как сообщили в областной полиции, установлено, что в должности начальника отдела образования в прошлом году женщина заключила с частными фирмами договоры на выполнение ремонтных работ сооружения гражданской защиты в местном учебном заведении. Вместо непосредственного контроля за ходом, стоимостью и объемом выполненных работ должностная лицо подписывала акты приемки строительных работ, не убедившись в полноте их фактического выполнения. В результате подрядчикам безосновательно перечислили из бюджета почти 700 тысяч гривен.

Подозреваемые завысили объемы фактически выполненных работ, их стоимость и стоимость использованных стройматериалов.

«На основании собранных доказательств экс-чиновники сообщили о подозрении в служебной халатности (статья 367 УК Украины), за что ей может грозить до трех лет ограничения свободы», — прокомментировал начальник Белгород-Днестровского районного отдела полиции Павел Бобчинский.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930