Артем Грушко Одеса
Війна

Поліцейський з ролика Президента розповів про події ранку 29 грудня в Одесі (відео)

«Щоб дотягнутися до потерпілих і врятувати їх, нам довелося доточувати драбину з людей», — поліцейський з Одещини Артем Грушко.

Коли ворожа ракета прилетіла в один із житлових багатоповерхових будинків, капітан поліції Артем мав бути в дорозі на роботу і міг би постраждати сам, але того дня він прийшов раніше і спустився в укриття. За хвилин десять потому пролунав потужний вибух.

«Ми з колегою Олексієм Сітарем піднялися на гору і побачили, що уражена багатоповерхівка. Я хутко зняв куртку, взяв аптечку з бандажами, турнікетами, тампанадами, яку завжди ношу з собою в рюкзаку, і ми побігли туди», — згадує перші хвилини трагедії поліції Артем Грушко.

З другого поверху на балконі кричали жінка і чоловік, а позаду них була повністю зруйнована їхня квартира. Артем з колегами та цивільними людьми знайшли драбину, але її не вистачало, щоб дотягнутися до потерпілих. Тому вони доточили її собою, стаючи один на одного. Врятувавши цих громадян, поліцейські почали обстежувати будівлю всередині, розгрібати завали, оточувати периметр, відводити людей на відстань, бо боялися, що з даху на голови почнуть падати уламки, та розчищати територію для того, щоб змогла проїхати спецтехніка рятувальників.

У своєму зверненні до громадян Президент Володимир Зеленський особливо згадав Артема і подякував йому за мужність та геройство під час порятунку постраждалих від масованого обстрілу російськими військами Одеси.

Втім сам Артем каже, що той порятунок – заслуга всього його колективу, інших сил безпеки та цивільних.

**

ПОЛИЦЕЙСКИЙ ИЗ РОЛИКА ПРЕЗИДЕНТА РАССКАЗОВ О СОБЫТИЯХ УТРА 29 ДЕКАБРЯ В ОДЕССЕ (ВИДЕО)

«Чтобы дотянуться до пострадавших и спасти их, нам пришлось дотачивать лестницу из людей», — полицейский из Одесской области Артем Грушко.

Когда вражеская ракета прилетела в один из жилых многоэтажных домов, капитан полиции Артем должен был быть в пути на работу и мог пострадать сам, но в тот день он пришел раньше и спустился в укрытие. Через десять минут прогремел мощный взрыв.

«Мы с коллегой Алексеем Ситаром поднялись на гору и увидели, что поражена многоэтажка. Я быстро снял куртку, взял аптечку с бандажами, турникетами, тампанадами, которую всегда ношу с собой в рюкзаке, и мы побежали туда», — вспоминает первые минуты трагедии полиции Артем Грушко.

Со второго этажа на балконе кричали женщина и мужчина, а за ними была полностью разрушена их квартира. Артем с коллегами и гражданскими людьми нашли стремянку, но ее не хватало, чтобы дотянуться до пострадавших. Поэтому они дотащили ее собой, становясь друг на друга. Спасши этих граждан, полицейские начали обследовать здание внутри, разгребать завалы, окружать периметр, отводить людей на расстояние, потому что боялись, что с крыши на головы начнут падать обломки и расчищать территорию для того, чтобы смогла проехать спецтехника спасателей.

В своем обращении к гражданам Президент Владимир Зеленский особо упомянул Артема и поблагодарил его за мужество и геройство во время спасения пострадавших от массированного обстрела российскими войсками Одессы.

Впрочем, сам Артем говорит, что спасение – заслуга всего его коллектива, других сил безопасности и гражданских.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930