Одеса

В Одесі медиків «швидкої» примусово утримували у військкоматі: коментар від ТЦК (відео)

11 червня бригада медиків швидкої допомоги прибула за викликом до ТЦК Київського району Одеси. Однак після прибуття бригаду примусово утримували всередині військові, які начебто хотіли мобілізувати їх до армії.

За кілька годин фельдшерів випустили з військкомату завдяки зусиллям їхніх колег, які з’їхалися з увімкненими сиренами та влаштували акцію протесту.

Один із фельдшерів вважає, що інцидент у ТЦК є своєрідною реакцією військових на спроби медиків отримати бронь від мобілізації, адже після набрання чинності новим законом про мобілізацію, одеські медики намагаються домогтися ясності в питанні — потрапляють вони під мобілізацію чи ні.

Але в Одеському обласному ТЦК та СП дали коментар щодо масової бійки.

Там розповіли, що працівники ТЦК та СП разом із поліцією проводили перевірку документів у громадян. Один із чоловіків відмовився їх надати, через що його затримали та доставили до Київського РТЦК та СП для оновлення даних.

Через годину на виклик чоловіка приїхала група людей у медичному одязі на авто швидкої медичної допомоги, яка наполягала на його госпіталізації. Однак надати документи, які б підтвердили озвучений діагноз громадянина вони відмовилися.

Через це у військовослужбовців виникла підозра, що прибулі особи намагаються допомогти громадянину уникнути військової служби.

Представники ТЦК та СП викликали правоохоронців, однак їм також не надали потрібних документів.

Після цього затримані викликали поліцію, якій повідомили про нібито силове утримання представників екстреної служби.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одессе медиков «скорой» принудительно удерживали в военкомате: комментарий от ТЦК

11 июня бригада медиков скорой помощи прибыла по вызову в ТЦК Киевского района Одессы. Однако по прибытии бригаду принудительно удерживали внутри военные, которые якобы хотели мобилизовать их в армию.

Через несколько часов фельдшеров выпустили из военкомата благодаря усилиям их коллег, которые съехались с включенными сиренами и устроили акцию протеста.

Один из фельдшеров считает, что инцидент в ТЦК является своеобразной реакцией военных на попытки медиков получить бронь от мобилизации, ведь после вступления в силу нового закона о мобилизации, одесские медики пытаются добиться ясности в вопросе – попадают они под мобилизацию или нет.

Но в Одесском областном ТЦК и СП дали комментарий относительно массовой драки.

Там рассказали, что работники ТЦК и СП вместе с полицией проводили проверку документов у граждан. Один из мужчин отказался их предоставить, из-за чего его задержали и доставили в Киевский РТЦК и СП для обновления данных.

Через час на вызов мужчины приехала группа людей в медицинской одежде на авто скорой медицинской помощи, которая настаивала на его госпитализации. Однако предоставить документы, которые бы подтвердили озвученный диагноз гражданина они отказались.

Поэтому у военнослужащих возникло подозрение, что прибывшие лица пытаются помочь гражданину избежать военной службы.

Представители ТЦК и СП вызвали правоохранителей, однако им также не предоставили нужных документов.

После этого задержанные вызвали полицию, которой сообщили о якобы силовом удержании представителей экстренной службы.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930