Війна

Як підтвердити оновлення даних у ТЦК, якщо немає позначки у військовому квитку

Якщо чоловік через електронний кабінет оновив свої дані в ТЦК, але не має при цьому позначки у військовому квитку, працівники військкомату можуть з’ясувати це у власному реєстрі або в телефонному режимі з оператором ЄДРВ.

Про це повідомив представник Генерального штабу ЗСУ, полковник Юрій Глущенков.

«Оновлені дані через електронний кабінет потрапляють у єдиний державний реєстр. У разі зупинки такого громадянина на вулиці чи в іншому місці для перевірки його ВОД працівниками ТЦК, працівники мають змогу підключитися [до реєстру] або в телефонному режимі з’ясувати з оператором ЄДРВ щодо оновлення даних громадянина. Оператор з’ясує і розповість усю інформацію про громадянина. Якщо він оновив дані, до нього не буде жодних питань», — наголосив Глущенков.

Також він нагадав, що інформацію щодо військовозобов’язаного представники ТЦК можуть отримати і зі штрих-коду, який вклеєний у військових квитках.

Довідка ДО

11 квітня Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію. 16 квітня Президент підписав цей документ.

У законі передбачено, зокрема, що мобілізації підлягають громадяни віком від 25 до 60 років. Під час проведення мобілізації чоловіки віком від 18 до 60 років зобов’язані постійно носити з собою військово-обліковий документ (ВОД) і пред’явити його на вимогу представника ТЦК або поліцейського, прикордонника.

Після публікації закону в усіх військовозобов’язаних буде 60 днів, щоб уточнити свою актуальну адресу проживання, контактну інформацію та інші військово-облікові дані. Зробити це вони можуть у ТЦК, ЦНАП або через електронний кабінет.

________________________________________________________________________________________________________________

Как подтвердить обновление данных в ТЦК, если нет отметки в военном билете

Если человек через электронный кабинет обновил свои данные в ТЦК, но не имеет при этом отметки в военном билете, работники военкомата могут выяснить это в собственном реестре или в телефонном режиме с оператором ЕГРВ.

Об этом сообщил представитель Генерального штаба ВСУ, полковник Юрий Глущенков.

«Обновленные данные через электронный кабинет попадают в единый государственный реестр. В случае остановки такого гражданина на улице или в другом месте для проверки его ВОД работниками ТЦК, работники имеют возможность подключиться [к реестру] или в телефонном режиме выяснить с оператором ЕГРВ по обновлению данных гражданина. Оператор выяснит и расскажет всю информацию о гражданине. Если он обновил данные, к нему не будет никаких вопросов», — подчеркнул Глущенков.

Также он напомнил, что информацию о военнообязанном представители ТЦК могут получить и по штрих-коду, который вклеен в военных билетах.

Справка ДО

11 апреля Верховная Рада приняла закон о мобилизации. 16 апреля Президент подписал этот документ.

В законе предусмотрено, в частности, что мобилизации подлежат граждане в возрасте от 25 до 60 лет. Во время проведения мобилизации мужчины в возрасте от 18 до 60 лет обязаны постоянно носить с собой военно-учетный документ (ВОД) и предъявить его по требованию представителя ТЦК или полицейского, пограничника.

После публикации закона у всех военнообязанных будет 60 дней, чтобы уточнить свой актуальный адрес проживания, контактную информацию и другие военно-учетные данные. Сделать это они могут в ТЦК, ЦПАУ или через электронный кабинет.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031