Одеса Одесса електронні повістки электронные повестки война війна закон ВР
Війна

Реєстрація в електронному кабінеті призовника не обов’язкова

Реєстрація в електронному кабінеті призовника має бути правом, а не обов’язком: за це вже проголосували в комітеті ВР з питань національної безпеки.

Крім того, вирішили, що електронних повісток не буде.

«Обговорювали питання функціонування електронного кабінету, і комітет проголосував за те, що реєстрація в цьому кабінеті має бути правом, а не обов’язком. Також підіймалось питання щодо електронних повісток і було вирішено, що електронних повісток бути не має. Але є варіант, що вони будуть надходити тільки тим, хто зареєстрував собі електронний кабінет, бо така особа сама обрала відповідну форму комунікації з ТЦК. Крім того, обговорювали права поліції та ТЦК щодо процедури видачі подачі«, -зауважив Роман Костенко.

Комітет буде розглядати правки щонайменше до кінця цього тижня.


Регистрация в электронном кабинете призывника должна быть правом, а не обязанностью: за это уже проголосовали в комитете ВР по национальной безопасности.

Кроме того, было решено, что электронных повесток не будет.

«Обсуждали вопросы функционирования электронного кабинета, и комитет проголосовал за то, что регистрация в этом кабинете должна быть правом, а не обязанностью. Также поднимался вопрос по электронным повесткам и было решено, что электронных повесток быть не имеет. Но есть вариант, что есть вариант, что они будут поступать только тем, кто зарегистрировал себе электронный кабинет, потому что такое лицо само избрало соответствующую форму коммуникации с ТЦК. Кроме того, обсуждали права полиции и ТЦК по процедуре выдачи подачи«, — отметил Роман Костенко.

Комитет будет рассматривать поправки как минимум до конца этой недели.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031