штраф за фейерверк Одесса, война, 9 апреля
Закон

Більше 5 років тюрми  та штраф за феєрверки у воєнний час

Запускали феєрверки у воєнний час: в Одесі за доказами поліцейських отримали вироки суду троє хуліганів

Наприкінці лютого минулого року,  на вулиці Академіка Заболотного ввечері, неодноразово судимий за майнові злочини 38-річний мешканець одного з житлових будинків встановив та запустив навпроти своєї парадної салютну установку на 16 пострілів. У той день він був засуджений за крадіжку до 5 років позбавлення волі та 17 тисяч гривень штрафу. Чоловік пояснив, що придбав піротехніку давно, і хотів використати у новорічну ніч, однак стримався, а цього разу під час вживання алкоголю втілив своє бажання в реальність.

Другий правопорушник – 25-річний житель Одеського району –  у серпні минулого року на 10-й станції Великого Фонтану, неподалік одного з готельних комплексів, запустив салют на 25 залпів, виконуючи святкове замовлення.

А от третій зловмисник – 32-річний одесит – він цього року вирішив оригінально «привітати» з днем народження дружину свого приятеля. На Люстдорфській дорозі чоловік «подарував» іменинниці салют з 20-ти святкових пострілів.
Під час огляду місць, де були скоєні правопорушення, поліцейські вилучили використану піротехніку і встановили та розшукали правопорушників.

Першому зловмиснику за всі скоєні ним злочини суд обрав сукупне покарання у вигляді 5,3 років позбавлення волі та 17 тисяч гривень штрафу.
Іншим двом зловмисникам призначено покарання у вигляді обмеження волі на один рік.


Более 5 лет тюрьмы и штраф за фейерверки в военное время

Запускали фейерверки в военное время: в Одессе по доказательствам полицейских получили приговоры суда трое хулиганов

В конце февраля прошлого года, на улице Академика Заболотного вечером, неоднократно судимый за имущественные преступления 38-летний житель одного из жилых домов установил и запустил напротив своей парадной салютную установку на 16 выстрелов. В тот день он был приговорен за кражу к 5 годам лишения свободы и 17 тысяч гривен штрафа. Мужчина объяснил, что приобрел пиротехнику давно, и хотел использовать в новогоднюю ночь, однако сдержался, а на этот раз во время употребления алкоголя воплотил свое желание в реальность.

Второй правонарушитель – 25-летний житель Одесского района – в августе прошлого года на 10-й станции Большого Фонтана, неподалеку от одного из гостиничных комплексов, запустил салют на 25 залпов, выполняя праздничный заказ.

А вот третий злоумышленник – 32-летний одессит – он в этом году решил оригинально поздравить с днем рождения жену своего приятеля. На Люстдорфской дороге мужчина «подарил» имениннице салют из 20 праздничных выстрелов.
В ходе осмотра мест, где были совершены правонарушения, полицейские изъяли использованную пиротехнику и установили и разыскали правонарушителей.

Первому злоумышленнику за все совершенные им преступления суд избрал совокупное наказание в виде 5,3 года лишения свободы и 17 тысяч гривен штрафа.
Другим двум злоумышленникам назначено наказание в виде ограничения свободы на год.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930