Езотерики сплачуватимуть налоги
Закон

У Верховній раді запропонували внести «езотериків» до Реєстру

Член комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Сергій Гривко запропонував узаконити «езотеричні послуги».

24 листопада народним депутатам було надано для ознайомлення законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо запровадження правового регулювання відносин у сфері езотеричної освіти». Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Мова йде про тарологів, нумерологів, йогів та інших «духовних майстрів».

«Нині в суспільстві сформувалася необхідність визнання езотеричних послуг та езотеричної освіти невід’ємною частиною сучасного життя», — заявив нардеп Гривко.

Гривко пише, що «у процесі езотеричної освіти людина, яка має суб’єктивні знання і досвід у певному напрямку езотерики (астрологія, тарологія, нумерологія, рунологія, екстрасенсорика, знахарство, цілительство, йога та інші сфери духовних, енергетичних та фізичних практик) виступає наставником і передає свої знання та досвід учням, які на добровільній основі виявили бажання отримати такі знання та досвід».

За його твердженням, «мова йде не про «сектантство», а саме про езотеричну сферу, яка являє собою діяльність з отримання людиною знань та інформації, які містять елементи, альтернативні загальноприйнятим науковим поняттям».

Ба більше, Гривко чомусь упевнений, що «езотерична сфера отримує визнання на науковому рівні».

Нардеп та член комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів зі знанням справи стверджує, що «разом із тим, у реаліях сьогодення практично кожний бажаючий може назвати себе провидцем чи езотериком (не маючи відповідних знань і досвіду), обманювати людей і заробляти на цьому. Ринок езотеричних послуг жодним чином не врегульований, а відтак доброчесні езотерики не захищені».

Саме це, вважає нардеп, «відкриває поле для діяльності шахраям, і люди, які звертаються за такими послугами, можуть бути ошукані. У свою чергу, держава не отримує надходжень у вигляді податків та зборів від провадження суб’єктами відповідної підприємницької діяльності».

Тому Гривко пропонує всіх, хто бажає легалізуватися в езотеричній сфері, внести до Реєстру (за що потрібно заплатити одну мінімальну зарплату), що нібито надасть «провидцям» офіційного статусу, — і дозволити їм проводити тренінги, відкривати курси і школи та ділитися «знаннями», та й офіційно сплачувати в держбюджет податки.

Головне, щоб одеських циганок не забули внести до Реєстру…

Отже, тепер саме сума сплачуваних «провидицею» податків, буде свідченням про її доброчестність та професіоналізм. Яке там століття надворі?..

📗 t.me/dilova_odesa
📘 facebook.com/BusinessOdessa
📙 dilova.com.ua

Консультация специалиста

Календар

Март 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031