Куяльник реєстратор підозра Куяльник регистратор подозрение
Закон

В Одесі повідомили підозру державному реєстратору (фото)

За версією слідства, держреєстратор позбавила державу санаторію на курорті «Куяльник» вартістю близько 1 млрд грн.

В 2019 році фігурантка без наявності правових підстав зареєструвала за приватним підприємством право власності на майно об’єднання санаторно-курортних закладів на курорті «Куяльник».

Внаслідок таких дій законному власнику майна було завдано величезної матеріальної шкоди.

Довідка ДО

В лютому 2023 року за позовом Одеської обласної прокуратури суд повернув у державну власність майно об’єднання санаторно-курортних закладів на курорті «Куяльник» вартістю близько 1 млрд гривень.

Прокурори звернулися до суду, проте у задоволенні позову прокурора було відмовлено. Південно-західний апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції та ухвалив нове рішення. Ним визнане право власності за державою в особі Фонду державного майна України.

**

В ОДЕССЕ СООБЩИЛИ О ПОДОЗРЕНИИ ГОСУДАРСТВЕННОМУ РЕГИСТРАТОРУ (ФОТО)

По версии следствия госрегистратор лишила государство санатория на курорте «Куяльник» стоимостью около 1 млрд грн.

В 2019 году фигурантка без правовых оснований зарегистрировала за частным предприятием право собственности на имущество объединения санаторно-курортных заведений на курорте «Куяльник».

В результате таких действий законному собственнику имущества был нанесен колоссальный материальный ущерб.

Справка ДО

В феврале 2023 по иску Одесской областной прокуратуры суд вернул в государственную собственность имущество объединения санаторно-курортных заведений на курорте «Куяльник» стоимостью около 1 млрд гривен.

Прокуроры обратились в суд, однако в удовлетворении прокурору было отказано. Юго-западный апелляционный хозяйственный суд отменил решение первой инстанции и принял новое решение. Им признано право собственности за государством в лице Фонда государственного имущества Украины.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930