ЖКХ

Наявність земельного паю не може стати перешкодою отримання субсидії

Але субсидія призначається з урахуванням доходу, одержаного від землі. І якщо цей прибуток невисокий, то власник паю може претендувати на отрииання субсидії.

Такий висновок випливає із роз’яснень Пенсійного фонду щодо призначення субсидії власникам земельних паїв.

Отже, у Пенсійному фонді зазначають, що наявність земельного паю в жодному разі не може стати перешкодою для отримання субсидії. Тобто домогосподарства, у складі яких є власники земельних паїв, можуть претендувати на отримання державної допомоги.

У той же час, при призначенні субсидії та її розрахунку доход, отриманий від земельного паю, обов’язково береться до уваги.

«Під час розрахунку субсидії враховується дохід, який приносить домогосподарству земельний пай (за той період, коли його отримано)», — уточнюють у повідомленні ПФУ.

Однак якщо земельний пай не здається в оренду і не приносить його власнику ніякого доходу, то, звісно, ​​його наявність ніяк не вплине на призначення субсидії.

«Якщо земельний пай не здається в оренду і не приносить доходу, сам факт його наявності не позначається на призначенні домогосподарству житлової субсидії», — зазначили у Пенсійному фонді.

Отже, здебільшого власникам земельних паїв не відмовляють у субсидії. Але якщо в домогосподарстві проживають кілька пайовиків, які здають свої паї в оренду і одержують від них дохід, такій сім’ї можуть відмовити у субсидії, якщо дохід від паїв виходить високий.

📗 t.me/dilova_odesa

📘 facebook.com/BusinessOdessa

📙 dilova.com.ua

Консультация специалиста

Календар

Февраль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829