Війна

Одеситам нададуть компенсацію за 13 зруйнованих квартир

3 квітня 2024 року, відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету Одеської міської ради.

Всі 16 проєктів — рішення Комісії з надання компенсацій за знищене майно. Тринадцять з них позитивні: 12 квартир на просп. Добровольського та одна на вул. Картамишевській.

«По ним всі документи відпрацьовані, є відповідні рішення комісії про надання компенсації»,-зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

Додатково міський голова повідомив щодо 6 з 18 квартир на просп. Добровольського, що залишилися, — тривають роботи, що потребують часу (ведеться переоформлення документів, вступ у спадок тощо).

Інші три рішення з порядку денного — про відмову у наданні компенсації. Це квартири по вул. Середній, проспекті Шевченка та проспекті Добровольського. 

«За двома адресами не правильно подані заяви —  об’єкти не є знищеним майном, а віднесені до пошкодженого. Також одна відмова пов’язана з відсутністю у власника українського громадянства»,-повідомив Геннадій Труханова.

За чинним законодавством  компенсація єВідновлення передбачена лише для громадян України. 

За результатами голосування в Дії будуть сформовані 13 житлових сертифікатів.

________________________________________________________________________________________________________________

Одесситам предоставят компенсацию за 13 разрушенных квартир

3 апреля 2024 года, состоялось внеочередное заседание Исполнительного комитета Одесского городского совета.

Все 16 проектов — решения Комиссии по предоставлению компенсаций за уничтоженное имущество. Тринадцать из них положительные: 12 квартир на просп. Добровольского и одна на ул. Картамышевской.

«По ним все документы отработаны, есть соответствующие решения комиссии о предоставлении компенсации»,-отметил мэр Одессы Геннадий Труханов.

Дополнительно городской голова сообщил по 6 из 18 оставшихся квартир на просп. Добровольского — продолжаются работы, требующие времени (ведется переоформление документов, вступление в наследство и т.д.).

Другие три решения из повестки дня — об отказе в предоставлении компенсации. Это квартиры по ул. Средней, проспекте Шевченко и проспекте Добровольского.

«По двум адресам неправильно поданы заявления — объекты не являются уничтоженным имуществом, а отнесены к поврежденному. Также один отказ связан с отсутствием у владельца украинского гражданства»,-сообщил Геннадий Труханова.

По действующему законодательству компенсация является Восстановление предусмотрена только для граждан Украины.

По результатам голосования в Дії будут сформированы 13 жилищных сертификатов.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031