ДБР Миколаїв ГБР Николаев
Гроші

Одеса профінансує ремонт офісу ДБР у Миколаєві

Депутати Одеської міськради затвердили виділення 5 млн. грн на ремонт приміщення Держбюро розслідувань у місті Миколаєві.

За словами міського голови Геннадій Труханова, таке рішення демонструватиме готовність одеситів підтримувати діяльність правоохоронних органів.

Голова муніципального Департаменту безпеки Віктор Кузнецов повідомив, що пункт про 5 мільйонів включено в програму «Безпечне місто». І спрямовані ці будуть кошти на закупку оргтехніки та ремонти приміщень будівлі Бюро в сусідньому обласному центрі.

У свою чергу, депутат від фракції «Солідарність» Олексій Потапський уточнив, що одеські кошти планується витратити лише на ремонти.

Рішення про фінансову допомогу ДБР одеські депутати підтримали.

Довідка ДО

В кінці січня Нерубайська сільрада Одеської області проголосувала за виділення 1,5 мільйона гривень на ремонт розташованого в Миколаєві територіального управління Держбюро розслідувань.


Одесса профинансирует ремонт офиса ГБР в Николаеве

Депутаты Одесского горсовета утвердили выделение 5 млн. грн. на ремонт помещения Госбюро расследований в городе Николаеве.

По словам мэра Геннадий Труханова, такое решение будет демонстрировать готовность одесситов поддерживать деятельность правоохранительных органов.

Глава муниципального Департамента безопасности Виктор Кузнецов сообщил, что пункт о 5 миллионах включен в программу «Безопасный город». И направлены эти средства на закупку оргтехники и ремонты помещений здания Бюро в соседнем областном центре.

В свою очередь депутат от фракции «Солидарность» Алексей Потапский уточнил, что одесские средства планируется потратить только на ремонты.

Решение о финансовой помощи ДБР одесские депутаты поддержали.

Справка ДО

В конце января Нерубайский сельсовет Одесской области проголосовал за выделение 1,5 миллиона гривен на ремонт территориального управления Госбюро расследований, расположенного в Николаеве.

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031