світло україна відключення електроенергія
Енергетика

Світло в листопаді відключати не планують — Міністерство енергетики

У соцмережах було поширено заяву одного з народних депутатів України про те, що нібито у листопаді будуть застосовуватись графіки обмежень споживання електроенергії.

З цього приводу Міністерство енергетики вкотре повідомляє:

Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для забезпечення потреб споживачів. Цієї зими працюватимуть усі блоки атомних електростанцій, що розташовані на підконтрольній території України.

Більше того – наразі у резерві перебувають додаткові потужності, які будуть запущені в роботу у разі збільшення споживання та потреб в електроенергії.

Наразі обмеження побутових споживачів не передбачається в жодному з регіонів України.

«Звертаємо вашу увагу на те, що інформація про нібито відключення є частиною інформаційної війни з боку країни-терориста росії, — пишуть у міністерстві. — Наголошуємо: відключення можливі ВИКЛЮЧНО у разі масованих ворожих обстрілів, і, як наслідок, пошкоджень енергетичного обладнання».

Довідка ДО

Про те, що відключення електрики в Україні будуть вже скоро, у листопаді, повідомляв зокрема народний депутат Сергій Нагорняк.

Проблема в дефіциті генерації електроенергії, а споживання холодної пори року кратно підвищується. Так він мотивував невідворотність відключень.

📗 t.me/dilova_odesa
📘 facebook.com/BusinessOdessa
📙 dilova.com.ua

Консультация специалиста

Календар

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031