Консультація

Зросла державна компенсація за працевлаштування ВПО: як отримати кошти

Роботодавці, які взяли на роботу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) під час війни, можуть отримати щомісячну компенсацію від держави у розмірі 8 000 гривень за кожного нового працівника-переселенця терміном до 3 місяців, або 6 місяців для ВПО з інвалідністю, через портал «Дія».

Роботодавці, які під час війни влаштували на роботу ВПО, зможуть оформити компенсацію за кожного нового співробітника за оновленими умовами, передає УНН із посиланням на Мінцифри.

Як повідомили у відомстві, йдеться про 8 000 грн щомісячних виплат від держави. Подати заяву про компенсацію можна на порталі Дія.

«Відтепер компенсація надається за 1, 2 та 3 місяці роботи. А також на 6 місяців, якщо ВПО — людина з інвалідністю. Раніше можна було подати заяву про отримання компенсації виключно за 1 та 2 місяці працевлаштування ВПО. А розмір виплати був 7 100 грн», — додали у Мінцифри.

У відомстві також роз’яснили, як отримати виплату:

— Зареєструйтеся або авторизуйтеся на порталі Дія в кабінеті громадянина;

— Дія знайде вас у переліку отримувачів виплат Пенсійного фонду;

— Перевірте дані, виберіть період для компенсації та надайте інформацію про внутрішньо переміщену особу. При виборі періоду отримання компенсації за другий місяць підтвердьте подальше працевлаштування особи

— Введіть розрахунковий рахунок для отримання коштів;

— Перевірте заяву та підпишіть її за допомогою КЕП.

________________________________________________________________________________________________________________

Выросла государственная компенсация за трудоустройство ВПЛ: как получить средства

Работодатели, которые взяли на работу внутренне перемещенных лиц (ВПЛ) во время войны, могут получить ежемесячную компенсацию от государства в размере 8 000 гривен за каждого нового работника-переселенца сроком до 3 месяцев, или 6 месяцев для ВПЛ с инвалидностью, через портал «Дія».

Работодатели, которые во время войны устроили на работу ВПЛ, смогут оформить компенсацию за каждого нового сотрудника по обновленным условиям, передает УНН со ссылкой на Минцифры.

Как сообщили в ведомстве, речь идет о 8 000 грн ежемесячных выплат от государства. Подать заявление о компенсации можно на портале Дія.

«Отныне компенсация предоставляется за 1, 2 и 3 месяца работы. А также на 6 месяцев, если ВПЛ — человек с инвалидностью. Ранее можно было подать заявление о получении компенсации исключительно за 1 и 2 месяца трудоустройства ВПЛ. А размер выплаты был 7 100 грн», — добавили в Минцифры.

В ведомстве также разъяснили, как получить выплату:

— Зарегистрируйтесь или авторизуйтесь на портале Дія в кабинете гражданина;

— Дія найдет вас в перечне получателей выплат Пенсионного фонда;

— Проверьте данные, выберите период для компенсации и предоставьте информацию о внутренне перемещенном лице. При выборе периода получения компенсации за второй месяц подтвердите дальнейшее трудоустройство лица

— Введите расчетный счет для получения средств;

— Проверьте заявление и подпишите его с помощью КЭП.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930