при перетині кордону обов'язково мати військовий квіток, закон про мобілізацию, 11 квітня
Консультація

Військовий квиток будуть перевіряти на кордоні, під час виїзду та в’їзду в країну

Військовий квиток будуть перевіряти на кордоні, під час виїзду та в’їзду в країну. Про це йдеться в затвердженому законопроєкті про мобілізацію.

Перевірка торкнеться всіх чоловіків, від 18 до 60 років, незалежно від їхньої придатності до служби або відстрочок.

У висновках профільного комітету йдеться про те, що кожен чоловік зазначеного віку буде зобов’язаний носити при собі військовий квиток і пред’являти його на вимогу поліцейських, співробітників ТЦК, а також прикордонників — як на пунктах пропуску, так і в прикордонній смузі.

Отже, відсутність військового квитка може стати приводом для відмови в перетині кордону. А також, не виключено, що й підставою для затримання чоловіка та перепровадження його до ТЦК для уточнення даних.


Военный билет будут проверять на границе, во время выезда и въезда в страну

Военный билет будут проверять на границе во время выезда и въезда в страну. Об этом говорится в утвержденном законопроекте о мобилизации.

Проверка коснется всех мужчин, от 18 до 60 лет, независимо от их пригодности к службе или отсрочкам.

В выводах профильного комитета говорится, что каждый мужчина указанного возраста будет обязан носить при себе военный билет и предъявлять его по требованию полицейских, сотрудников ТЦК, а также пограничников — как на пунктах пропуска, так и в пограничной полосе.

Следовательно, отсутствие военного билета может стать поводом для отказа в пересечении границы. А также, не исключено, что и основание для задержания мужчины и переведение его в ТЦК для уточнения данных.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Консультация специалиста

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031